111

Надзвичайно шумна котельня на вулиці Бульвар Просвіти. До реконструкції підприємство нормально працювало, не створюючи місцевим мешканцям незручностей. Тепер же котельня перетворилась на “звукового терориста”

На вчорашній прес-конференції журналісти так доколупались до слуги народу №1 у Тернополі, що він призначив спеціальну прес-конференцію щодо реконструйованих котелень, які спаскуджують життя краян. На аудіозаписі з 23 хвилини можна послухати, як Сергій Надал починає не щиро служити громаді, а робити те, що робить регулярно.

Сьогодні ніяк не звільнений “сніжний заступник” Сергія Надала – Владислав Стемковський та керівник “Тернопільтеплокомуненерго” Андрій Чумак намагались пояснити що за безлад коїться у Тернополі. Говорили файно і складно. Поки в людей не виникли питання.

Конструктивна розмова могла відбутися відразу, проте прес-секретар мерії Катерина Калуш ввела цензуру, що люди, яким пече дана проблематика, мають мовчати. Питати можуть лише журналісти. Потім прес-конференція перетекла плавно у розмову зацікавлених осіб, яким дана проблема болить. Тільки журналістів залишилось одиниці, щоб послухати про реальну картинку, а не транслювати лише міраж, який нафантазувала собі влада.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.