2 лютого 2017 року заступник прокурора Тернопільської області Олег Галицький представив колективу Кременецької місцевої прокуратури нового керівника.
Анатолій Шарабар очолив Кременецьку місцеву прокуратуру після проходження усіх етапів відкритого чотирирівневого конкурсу на зайняття цієї адміністративної посади.
Інформаційна довідка
Анатолій Шарабар народився у 1987 році.
Юридичну освіту здобув на юридичному факультеті Волинського національного університету імені Лесі Українки.
Роботу в органах прокуратури розпочав у 2011 році стажистом на посаді помічника Дубенського міжрайонного прокурора Рівненської області.
Працював на посадах помічника Дубенського міжрайонного прокурора Рівненської області, прокурора Дубенської міжрайонної прокуратури Рівненської області, старшого прокурора Дубенської міжрайонної прокуратури Рівненської області з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших примусових заходів.

30 січня 2017 року наказом Генерального прокурора України Юрія Луценка Анатолій Шарабар призначений на посаду керівника Кременецької місцевої прокуратури, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

1 comment

  1. Даник Михайло

    І що Ви, панове-українці, думаєте що від таких прокурорів стане легше жити на Україні?? Думаєте, що “запануєте у своїй сторонці”?? Так тільки в Гімні України співається. Запанують не всі, а тільки “ізбрані”, такі як цей новоспечений прокурор Кременеччини. Він ще нічого не робив, а в нього вже “зверхнє” ставлення до Вас. Хіба нема достойних кадрів на поважну посаду?? Щось та кузня “петрових” кадрів дуже худенька: то по пів року нема секретаря РНБО, чи простого голови РДА, то – послів в інші держави “не вистарчає”, то “спеців” з інших держав “працевлаштовує” той Порошенко. До чого ми йдемо ?? І коли туди прийдемо ?? Хто наш провідник ?? До євросоюзу торік чотири рази йшли – не дійшли. До війни – скоро дійшло, бо відкрилася боротьба впливових кланів (власників заводів, ґазет і пароходів). Про мене – нехай був би такий порядок, як був при ЯнукОвощу. Хоч ціни так не стрибали і долар “не холітався” нікуди. Крали і ті, ці крадуть ще більше, не бояться ні Бога, ні людей. І відчитуватися перед людьми навіть не думають. Ану знайдіть десь Звіт голови ОДА п.Барни С.С. про “розпорошення і освоєння” бюджетних коштів, виділених на ремонт автодоріг області. Нема, і ГРОШЕЙ – нема. Хто сидить? Нема. Що робити??
    Садити нам треба всіх на свої місця: кого в СІЗО, кого- під домашній, кого – до цюпи і надовго. Нам, громадськості, треба самоорганізовуватися. Є телефони, інтернет, особисте спілкування. Будемо сидіти смирно – так буде й надалі продовжуватися. Переконаний. Знаю з власного досвіду, що ВІНИК тяжче переломати як одну стебелину. Кріпілться, і за РОЗУМ беріться! Нехай Бог нам допоможе, ми – за ПРАВДУ!

Напишіть відгук