У Тернополі виявлено групу осіб, що збували наркотики через мережу Інтернет

Поділитися

Прокуратурою Тернопільської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за частиною 1 статті 307 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).
Розслідуванням встановлено, що кілька осіб здійснювали збут психотропних речовин на території м. Тернополя через мережу Інтернет, шляхом прийняття замовлення у месенджерах “Telegram” та інших соцмережах і переказ грошей на банківські картки.
В ході досудового розслідування процесуальним прокурором погоджено клопотання слідчого про проведення 10 обшуків за місцем проживання осіб причетних до незаконного збуту психотропних речовин. Під час обшуків виявлено та вилучено грошові кошти у сумі близько 40 000 грн., пакети для фасування психотропної речовини, близько сорока розфасованих пакетів із психотропною речовиною – амфетамін, 10 пакетиків коноплі, ваги лабораторні та бойову гранату. Крім того, накладено арешт на кошти банківського рахунку, на який покупці наркотичних речовин здійснювали переказ коштів.
Досудове розслідування триває. Проводяться необхідні слідчі дії для встановлення усіх осіб, причетних до незаконного збуту психотропних речовин, повідомили “Про все” у прес-службі прокуратури Тернопільської області

Тернополянок запрошують знятись у кіно

На Зборівщині нарубали дров на пів мільйона