Як побудувати хатинку у сквері Тернополя

Поділитися
Орест Васильвич Сінгалевич, головний еколог Тернопілля

Чергове цікаве відкриття очікувало на експертів «ДемАльянсу» в процесі вивчення тернопільської містобудівної документації. Зокрема, виявлено невідповідність між генеральним планом міста та планом зонування в районі вулиць Текстильної та Фабричної. Планом зонування, всупереч генплану, планується майже повне знищення зелених насаджень на вказаній території (куди ж дивилась екологія), за винятком невеликого земельного наділу (див. прикріплені схеми). Знаючи апетити місцевих чиновників припустити, що вони залишили хоч маленький скверик для жителів навколишніх будинків було б наївно. Тож використовуючи відкриті бази даних вдалось встановити, що на цьому наділі, рішенням Тернопільської міської ради від 26.04.2013 р., передбачено будівництво житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Неймовірне везіння – отримати земельний наділ під приватний будинок майже в центрі міста!
Хоча скоріше слід говорити не про везіння, про велике бажання міського голови виділити дану земельну ділянку конкретній особі. А бажання було настільки велике, що голова ставив три рази на переголосування це рішення.
Так хто ця заслужена особа? Високоповажним паном виявився однофамілець головного обласного еколога Сінгалевич Василь Орестович. А от чи пов’язаний він із начальником управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації паном Сінгалевичем Орестом Васильовичем родинними зв’язками, чи спільне прізвище просто випадковий збіг, питання риторичне.

До речі бажання чиновників угодити однофамільцю еколога була настільки великою, що прийняли заяву навіть без зворотної адреси, бо ж дитя екології …
До речі, цією ж сесією від 26.04.2013 р. передбачалось знищення зеленої зони на майдані Перемоги, по вул. Текстильній, по бульвару П.Куліша, по просп. Степана Бандери, по вул. Живова під скандальний торгово-побутовий комплекс біля «Орнави», також віддавалось 0,2 га прибережної смуги із зеленою зоною та суддівською вежею по вул. Білецькій, пропонувалось розміщення міні гідроелектростанції на річці Серет біля шлюзів, в парковій зоні.
Припускаємо, що без сприяння чи попередньої згоди голови місцевої екологічної служби із питаннями піднятими на цій сесії, рішення б не були прийняті.
На останок хочемо ще раз зазначити, що наведені в цій та інших наших статтях колосальні порушення інтересів громади хочуть узаконити через зміни до містобудівної документації. То ж прокиньтесь Тернополяни, включайтесь в життя міста, відстоюйте свої інтереси, не мовчіть, збережіть місто для дітей та онуків. Закони України ще на Вашій стороні.
Від Вас залежить, що залишите дітям та онукам, – чистий, потопаючий в зелені Тернопільський став, зелені парки та сквери чи купу бруківки поміж бетонних споруд з відстійником стоків замість ставу.

ДемАльянс Тернопіль


На Тернопільщині новий глава СБУ – Віталій Найда

Медики встановили причину смерті п’ятирічної дівчинки з Заліщицького району