Як у Монастириській школу ремонтували

Поділитися


Тернопільський осередок “Автомайдану” ознайомив читачів соцмереж з тим, як під керівництвом начальника управління капітального будівництва Тернопільської ОДА Віктора Кузяка відремонтували школу в Монастириській.
Автомайданівці пишуть:” Чиновник повністю відкидає виявлені нами порушення та недбалість в його роботі на сотні тисяч гривень, які вже є об’єктом дослідження правоохоронних органів. Крім цього вихваляється сумнівними досягненнями, в які могли б повірити громадяни нашої області, проте ми цього не дозволимо. Отож оцінюйте самі: на прес-конференції Кузяк вихвалявся капітальним ремонтом школи в Монастириську. Два тижня назад ми були свідками того, в якому стані перебуває дана школа. Кузяк в порушення діючих норм законодавства утеплив школу легкозаймистим пінопластом замість більш дорожчої мінеральної вати.

Крім цього виконавець робіт отримав практично усю суму коштів в той час, як капітальний ремонт ще досі незавершений. Степан Барна, відкрийте очі !”

Тернопільські чиновники з управління капітального будівництва з ділками “освоїли” за 2016 рік 100 мільйонів гривень у власну кишеню?

Чиновники Барни “розбазарили” 13 мільйонів гривень