Депутатам Тернопільської міської ради від фракції “Батьківщина” Шоломейчук, Поврознику та Артимовичу запропонували добровільно здати депутатські мандати

Поділитися

Сьогодні, 30 березня відбулося засідання бюро Тернопільської обласної організації партії ВО “Батьківщина”.

Присутні члени бюро заслухали голову Тернопільської міської організації Миколу Сліпченка і прийняли одноголосне рішення про підтримку рішень бюро міської організації, засідання якого відбулося 28 березня.

Обласним бюро було прийтято рішення – звернутися до Політради партії з проханням: виключити з партії Андрія Артимовича, який є депутатом Тернопільської міської ради від “Батьківщини” і членом бюро обласної організації. А також, проголосували “за” те, щоб підтримати рішення бюро Тернопільської міської організації, яка запропонувала депутатам Тернопільської міської ради від фракції “Батьківщина” Шоломейчук Н.В., Поврознику П.І. та Артимовичу А.І. добровільно здати депутатські мандати. В разі, якщо депутати відмовляться, партія буде ініціювати процедуру їх відкликання.

Нагадаємо, що 28 березня відбулося розширене засідання бюро Тернопільської міської організації партї ВО “Батьківщина” за участі депутатів фракції “Батьківщина” Тернопільської міської ради, громадських активістів та волонтерів.

За підтримку рішення про проект Генплану Тернополя, яке суперечило позиції партї та громадськості, було прийняте з порушення чинного законодавства, у “Батьківщині” вирішили виключити з партї трьох депутатів і запропонували їм здати депутатські мандати.

“Ми не можемо допустити, щоб це зрадницьке голосування вплинуло на репутацію нашої партійної організації. Ми відкриті і чесні перед громадськістю і нашими виборцями. Тому, якщо згадані депутати не здадуть своїх мандатів, ми будемо просити підтримки в тернополян у процедурі їх відкликання згідно “букви” закону”, – зазначив голова Тернопільської обласної організації ВО “Батьківщина” Василь Деревляний.

До команди євробачення-2017 відібрали 900 волонтерів

Триває робота над державною політикою у сфері зміни клімату