На березі Дністра чоловік незаконно добував камінь

Поділитися

Під час обстеження заповідних територій поблизу села Сновидів на Бучачині правоохоронці спільно з активістами громадської організації «Скеля» виявили чоловіка, який видобував камінь на березі Дністра. Жодних дозвільних документів на такий вид діяльності він не мав.
Підводу, якою порушник планував перевозити здобич, 0,25 м.куб каменю та знаряддя, якими здійснювався видобуток, поліцейські вилучили. Під час встановлення усіх обставин правопорушення, з’ясувалося, що 62-річний місцевий мешканець вже неодноразово незаконно видобував камінь. І хоча вивозив корисних копалин небагато, в сумі завдавав чималих збитків довкіллю та щоразу порушував закон.

Щодо чоловіка відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 240 Кримінального кодексу України – порушення встановлених правил охорони надр, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи довкілля, а також незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до двох років, повідомляє відділ комунікації ГУНП в Тернопільській області

Керівник тернопільської поліції звернувся до батьків

Легендарна Долина нарцисів цього року перетворена на суцільне згарище