На Тернопільщині повідомлено про підозру 12 учасникам групи, що виманювала гроші у пенсіонерів

Поділитися

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому стосовно організованої групи за частиною 4 статті 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою).
Розслідуванням встановлено, що група шахраїв, використовуючи викрадені бази фармацевтичних фірм, телефонувала їхнім клієнтам з пропозицією відшкодувати кошти за нібито доставлені неякісні медичні товари та виманювала у людей гроші як компенсацію за свої послуги. Мережа ошуканців діяла по всій Украні, а «кол-центрами» для обдзвону клієнтів ставали орендовані ними квартири у Києві.
Серед потерпілих, хто першими звернувся до правоохоронців із заявами про шахрайство, були пенсіонери з Тернопільщини. На сьогодні по Україні виявлено вже понад 50 ошуканих громадян, більшість з яких є особи похилого віку.
Сума збитків, завданих громадянам злочинними діями організованої групи, сягає понад 4 млн. грн., повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

Під колесами легківки у Тернопільському районі загинув чоловік

Чому команда Порошенка не організувала за три роки жодного замаху на Путіна?