Чортківською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.367 Кримінального кодексу України (Службова недбалість) стосовно службових осіб відділу Держгеокадастру в одному з районів області.
Встановлено, що на основі неправдивих документів службовців відділу Держгеокадастру рішенням суду визнано право власності за місцевою мешканкою на земельну ділянку площею 1,78 га, яка є приватною власністю іншої особи. Відповідні дані, які стали підставою для судового рішення про право власності на успадковану землю отримав адвокат у вищезазначеній державній установі при з‘ясуванні питання щодо спадщини померлого власника ділянки.
Громадянці, яку безпідставно позбавили земельної ділянки, діями службових осіб органу контролю, завдано збитки на суму понад 72 631 грн.
Розслідування триває, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    А чого вона там сидить та Чортківська місцева прокуратура?? Офіс нехай буде там (я вже знаю де), а двох-трьох співробітників відправте, пане Реґуш, до Скали, в відрядження. Особливо тих спеців, що по земельних питаннях орієнтуються. Так скалати, в поміч набушникам. Вже назбиралося достатньо матеріалу для декількох папок (справ, по-вашій термінології). Навіть про декотрі можна дістатися з не дуже відкритих джерел, тобто з “офіційного” веб-сайту громади. Виділять земельні ділянки для атошників, і попри них ще зо два десятки “нужних людєй” одержують. Все ніби законно, на земельній комісії “розглядалося” те питання, на сесії депутатів – приймалося. Але так і не вказано : де, на якому урочищі. Всі поля в селах мають власні назви, так як кожен пройдоха в селі має мати вуличну кличку, щоб скоріше зорієнтуватися про кого мова. Виділення в натурі (в приватну власність) землі мусить відображати всі ці аспекти і нюанси. В нас – нема. Як нема досі встановлених меж селища, але зате Є на Посаді землевпрорядника вже 25 літ одна й та ж особа. Та така особа, що вже й до старшого землевпорядника “доросла”, дарма що й досі не сертифікована, як адвокати, що навіть свої іменні печатки мають. Тут печатки не треба, треба тільки “вірно служити”. Бо невідомо на скільки прийшов і куди піде цей керівник. Має добрий юридичний супровід, аж цілий відділ при ОТГ. Надає послуги, хоч і некваліфіковані, але – надає. А що він бідний може надати, як в нього “жиле” в голові замість мозґів. Так-так, так і записано в переліку послуг, які має надавати селищна рада, для чого вона й створена, але завдяки таким горе-керівникам, спотворена “до неузнаваемости”.

Напишіть відгук