Чортківською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні, вчинені за попередньою змовою групою осіб).
Розслідуванням встановлено, що посадові особи комунального закладу охорони здоров‘я разом з службовцями приватного підприємства допустили порушення бюджетного законодавства при використанні понад 200 тис. грн. бюджетних коштів, виділених для ремонтних робіт у фельдшерсько-акушерських пунктах двох сіл Борщівського району Тернопільської області.
Ремонтні роботи виконані неякісно та несвоєчасно. Злочин викрито спільно з працівниками Служби безпеки України. Досудове розслідування триває, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

2 comments

  1. МИХАЙЛО

    Щось мені те не подобається, що де є крадіжки, то без Служби Безпеки України не викрито і не доведено до логічного кінця (суд і ув”язнення) жодного злочину. Що Ви, панове міліціянти, прокурорчики, слідчі, набушники РОБИТЕ взагалі?? Може Вас скільки не треба, га??

  2. Микола з привітом

    Логіка та алгоритм в них простий, як двері: вирахувати злодія, зібрати таку-сяку доказову базу, шуганути клієнта, подоїти і спустити справу на тормозах. (ключова дія – подоїти).

Напишіть відгук