111

Зустріч нардепа від БПП Олега Барни з громадою села Горошова Борщівського району отримала всеукраїнський розголос.

Сотні перепостів у соцмережах всіх гатунків -Фейсбук, твітер, вконтакті, Одноксланики, Гугл+ зробила громаду села героями України, які здатні з громадськими активістами відстояти свої права.

Днями у селі Брідок Заставнівського району Чернівецької області ( також розташованого на Дністрі), міський голова Заліщик Алла Квач, селяни з Горошови та громадські активісти приїхали на зустріч із Михайлом Саакашвілі, щоб розповісти про жахливу ситуацію, яку хоче зробити їм влада…

Ось яка вийшла розмова з політиком, на якого покладають великі надії українці.


1 comment

  1. МИХАЙЛО

    Я так і досі не розумію – для чого наш депутат від 167 виб.округу “впрягається” в термінове будівництво ГЕСІВ на Дністрі. Чув, що цілий каскад планується. Напевно “в ДОЛІ” з майбутніми інвесторами будівництва. Ти хто?? Історик за фахом чи математик, то пиши ЗАКОНАМИ СУЧАСНУ ІСТОРІЮ І РАХУЙ ДОБРЕ БЮДЖЕТНІ ГРОШІ, особливо – їх використання “СВОЇМИ” підлеглими, то й підзвітними держслужбовцями, які одночасно є РОЗПОРЯДНИКАМИ БЮДЖЕТНИХ коштів. Люди, просніться, провірте куди спрямовуються ті обіцяни мільйони, на які нам так “щиросердечно” натякав наш президент до виборів в ОТГ, на що витрачаються. Чи завжди ВЛАДА хоче ділитися інформацією КУДИ ВОНА ПОДІЛА зібрані податки, в чиї кишені і на чиїх рахунках в закордонних банках воно осіло. В українські банки навіть сама Ґонтарєва не віднесла, а тримає в підвалі в тролітрових банках (щоб ніяка миш чи міль не поїла). Що робиться на Вкраїні, я не розумію. Скоро побачимо їхні нові декларації : Ви – ужаснетися від того як “бідують” владоможці !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.