111

Сьогодні вранці у Тернополі відбувається більше 20 обшуків. Столичні правоохоронці з Національного антикорупційного бюро України розпочали слідчі дії. Зараз фахівці з цієї установи роблять обшуки у тернопільській міській раді. зокрема земельному відділі.

Найбільш резонансним у місті став обшук у квартирі керівника будівельної фірми “Креатор-Буд” Ігоря Гуди.

Щоб уникнути зливу інформації, столичні “специ” не повідомляли тернопільських правоохоронців про свої плани. Місцевих хлопців в пагонах використовують хіба  для вантаження речових доказів

2 comments

  1. МИХАЙЛО

    Беріться, беріться хлопці вже за справжню роботу.Відробляйте для держави Україна свої оклади. Скоріше заповнюйте протоколи, звозьте те все бидло в СІЗО. Одного набушника разом з правозахисником і сбушником – відправте в СІЗО щоб порозганяв “по закону Савченко” дрібну непотріб, врізавши ґумовою палицею добре по крижах, відправте по домах. Зробіть місце і попровітрюйте камери для свіжих пацієнтів. Пасха на носі, повинні встигнути. Провірте штат тих СІЗО, там повинна бути добра охорона, досі була. Троє – вертайтеся на Банкову, звідти “всі ноги” ростуть. Щоб не втік як Янек. Тут має сидіти, на Україні, в Копичинцях, місце пустує, шконка готова.
    Лише за закон “Про добровільне об”єднання територіальних громад” від 05 лютого 2015 року. Нащо перебирав на себе повноваження голови ВРУ ?? Порушив 94-ту статтю Конституції України – відповідай, вражий син. Ти ж ґарантом себе обізвав біля трибуни Верховної Ради України ! І не тільки це порушив, пригадаємо й інші гріхи. Пора до сповіді перед Пасхою !! Всім !

  2. МИХАЙЛО

    Будете їхати до Скали (вночі не їдьте, бо розіб”єте машини, посеред дороги стоять фундаментні блоки, які вночі не освілюються). Їдьте ліпше через Борщів, а звідти що, якихось 12 км, за 10 хвилин будете. Прихватіть того пілота, що “закерував” торік в травні “БЕЗПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ” на Скалацьку школу І-ІІІ ступенів. Та так закерував, що виділено американцями 2800000 гривень, мали бути нові вікна, комп”ютери, інтерактивні дошки в школі і верх – на школі. Через минувше літо це все мало робитися, до початку навчального року, розуміється. Але нашим “керівництвом не без участі Барнів” той план “відкореговано” таким чином, що вікна почали МІНЄТИ в кінці листопада, коли дощі й сквозняки в чотирьохповерховій школі (щоб діти побачили і помацали тойт Ґранд), до 4-го поверху “якось не дійшли”, відкоси позаробляти й досі нема коштів. От такі ГРАНТИ з тими американцями. Чи це з НАШИМИ ГОЛОВАМИ ЩОСЬ НЕ В ПОРЯДКУ. Клепки нема. То вже й не буде. Нехай шукають клепку набушники, їм – “положено по уставу”. Але цб кашу ми довго їсти не будемо, бо одно й те саме (хай би воно яке добре було ) на кожен день – НАДОЇДАЄ. Думаю, надоїло вже й Вам, але Ви боїтеся чи не вмієте висказатися. Не бійтеся. Ми нічого не вкрали, нам нема чого боятися. Заставте уважати себе, і тоді все стає на місця. Пам”ятаєте слова поета, хоча й російського, але знакомого. А.С.Пушкін,”Евнений Онегин”. “Мой дядя очень честных правил, когда не в шутку занемог – он уважать себя заставил, и лучше выдумать не мог …”. Діймо по закону Божому й суспільному, все аж тоді буде добре. Удачі Вам в боротьбі за свої права, громадяни !!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.