Громадський активіст Віталій Шабунін провів пряму трансляцію зборів «12 апостолів» — зборів депутатів фракції «Блок Петра Порошенка» та «Народного фронту» Яценюка. Серед політичних манкуртів був помічений нардеп з Тернопільщини Олег Барна.

Шабунін так охаректеризував зібрання: «Трансляція фальсифікації депутатами БПП і НФ засідання антикор.комітету ВРУ, з метою протягнути сьогодні через ВРУ призначення «лижного інструктора» Брауна»

Нардеп Світлан Заліщук ось так описала це засідання:»Відбувається фейкове засідання антикорупційного комітету для протягнення на аудитора НАБУ Найджела Брауна».

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    То дарма, казав відомий персонаж Стецько. Брати Барни не такі вже й простаки. Грамотно тримають ніс за вітром, і де тільки Проект з великими сумами іноземних інвестицій — вони там. Можна щось «облизнути» й не треба нічого «мінєти». Все — в потрібній валюті. Якійсь малозначущі ПРОЕКТИ їм не подавай, вони там займатися не будуть. Нащо їм дороги області (вони й так не збираються по них щоденно їздити). Нащо їм питати ґосподарників-розґільдяїв чому соя на корню до лютого на полях, чим податок в сільради оплатите, олухи?? ВІдмазка — ми не вмішуємося в господарську діяльність. Та Ви й не вмішуйтеся, Ви тільки СПИТАЙТЕ олуха Царя Небесного. Чи має гречку посівну, бо вже щось зо два роки ніхто гречки й не сіяв по області. А наша ж область — в основному аграрна. Чому так?? Не готовилися солідно до виборів, раз нема гречки?? Чекаємо на китайську?? Китайоси гречку не хочуть, їм РИС подавай. Тому й дорожчий той рис. Крим — віддали, по мовчазній згоді тодішнього главнокомандуючого, який ні дня в караул не ходив, якого пів року шукали чомусь, щоб на секретаря ради нацбезпеки «всалашити». Ох, та баба Юлька, скільки ти пересрала, хоч і деколи правильно балакаєш!

Добавить комментарий