111

Громадський активіст Віталій Шабунін провів пряму трансляцію зборів “12 апостолів” – зборів депутатів фракції “Блок Петра Порошенка” та “Народного фронту” Яценюка. Серед політичних манкуртів був помічений нардеп з Тернопільщини Олег Барна.

Шабунін так охаректеризував зібрання: “Трансляція фальсифікації депутатами БПП і НФ засідання антикор.комітету ВРУ, з метою протягнути сьогодні через ВРУ призначення “лижного інструктора” Брауна”

Нардеп Світлан Заліщук ось так описала це засідання:”Відбувається фейкове засідання антикорупційного комітету для протягнення на аудитора НАБУ Найджела Брауна”.

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    То дарма, казав відомий персонаж Стецько. Брати Барни не такі вже й простаки. Грамотно тримають ніс за вітром, і де тільки Проект з великими сумами іноземних інвестицій – вони там. Можна щось “облизнути” й не треба нічого “мінєти”. Все – в потрібній валюті. Якійсь малозначущі ПРОЕКТИ їм не подавай, вони там займатися не будуть. Нащо їм дороги області (вони й так не збираються по них щоденно їздити). Нащо їм питати ґосподарників-розґільдяїв чому соя на корню до лютого на полях, чим податок в сільради оплатите, олухи?? ВІдмазка – ми не вмішуємося в господарську діяльність. Та Ви й не вмішуйтеся, Ви тільки СПИТАЙТЕ олуха Царя Небесного. Чи має гречку посівну, бо вже щось зо два роки ніхто гречки й не сіяв по області. А наша ж область – в основному аграрна. Чому так?? Не готовилися солідно до виборів, раз нема гречки?? Чекаємо на китайську?? Китайоси гречку не хочуть, їм РИС подавай. Тому й дорожчий той рис. Крим – віддали, по мовчазній згоді тодішнього главнокомандуючого, який ні дня в караул не ходив, якого пів року шукали чомусь, щоб на секретаря ради нацбезпеки “всалашити”. Ох, та баба Юлька, скільки ти пересрала, хоч і деколи правильно балакаєш!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.