У ізоляторах тимчасового тримання органів Нацполіції Тернопільщини порушуються права в‘язнів

Поділитися

Прокуратура провела перевірку стану додержання законів щодо дотримання конституційних прав громадян під час тримання осіб в ізоляторах тимчасового тримання органів Нацполіції Тернопільської області
Чимало порушень виявлено щодо матеріально-побутового забезпечення та медико-санітарного обслуговування ув‘язнених в ізоляторах тимчасового тримання. Найбільше проблем зафіксовано при медичному обслуговуванні у кімнатах тимчасового тримання Тернопільського відділу поліції. У ньому практично не проводиться передбачена санітарними нормами дезінфекційна обробка приміщень та відсутні аптечки, що унеможливлює надання першої невідкладної допомоги утримуваним особам.
Усі спеціальні палати органів охорони здоров‘я, у яких лікуються особи, взяті під варту та засуджені, не обладнані згідно норм з питань безпеки, режиму та охорони в‘язнів.
За фактами виявлених порушень законодавства органами прокуратури області вжито вичерпних заходів до відновлення прав утримуваних.
Начальнику Головного управління Нацполіції в області та керівнику управління охорони здоров‘я Тернопільської ОДА спрямовані акти реагування з вимогою усунення виявлених порушень та недопущення їх у майбутньому, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

Нардеп Олег Барна зганьбився у фейковому засіданні антикорупційного комітету

Які найпопулярніші професійні сфери у Тернопільській області?