Неймовірна перемога Барселони над ПСЖ

Кілька хвилин тому завершився неймовірний матч 1/8  фіналу розіграшу Ліги Чемпіонів між іспанською “Барселоною” та французьким “ПСЖ”. У першому матчі парижани здобули неймовірну перемогу 4-0 і, здавалось, фактично гарантували собі вихід у чвертьфінал.

Проте, команда Мессі продемонструвала неймовірні бійцівські якості і за 10 секунд до завершення додаткового часу (арбітр додав 5 хвилин) таки вирвала путівку у наступний раунд.

Ще на 62 хвилині гри, коли Кавані розмочив рахунок – 3-1, здавалось, що забити ще 3 м’ячі іспанцям буде не під силу. Але на 88 хвилині Неймар красиво виконав штрафний. Через дві хвилини Неймар вже реалізував пенальті за збитого Суареса в штрафному.

А Серхі Роберто, вихованець “Барси” остаточно закріпив рахунок – 6-1.