6 березня Голова Держаудитслужби України Лідія Гаврилова представила закарпатським державним аудиторам та фінансовим інспекторам нового начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області Володимира Бойка.

Володимир Богданович Бойко народився 16 лютого 1985 року. Має вищу освіту. Працював на керівних посадах у приватних структурах та громадських організаціях . Народний депутат України VII скликання (Із 12 грудня 2012 року до 27 листопада 2014 року ).

Очолював підкомітет з питань Регламенту Верховної Ради України та парламентських процедур Комітету Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України.

У 2015 році мобілізований у Збройні сили України. Проходив службу у складі 27-ї реактивної артилерійської бригади в зоні проведення АТО. З 2016 року до нині працював в структурі Держаудитслужби України, заступником начальника управління – начальником відділу взаємодії з правоохоронними органами Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області

 

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    Хіба ті пани Машлянки і іже з ними не читають того, про що самі пишуть (опубліковують)?? Нащо нам Закарпаття і їхньої аудитслужби?? На Тернопільщині хто начальник аудиту?? Хоча, яке це має значення, якщо той начальник – державний призначенець, “їсть хліб від свого пана-роботодавця”. А роботодавець в нього хто?? Правильно, держава. Все перевернуто в нашій державі з ніг на голову. Аудитор має бути тільки сертифікований державою, тобто – провірений на знання українських діючих законів за перевіряємий період (бо міняють тими законами як циган кіньми), і дуже добре знати тонкощі бухгалтерського та фінансового обліку. Останній включає в себе й поняття БЮДЖЕТНОГО ОБЛІКУ. І все. Дальше він має бути НЕЗАЛЕЖНИМ. Як підприємець: і у виборі клієнта для надання своєї кваліфікованої послуги, і у часі проведення аудиторської перевірки, і у праві відстоювання результатів своєї перевірки навіть в суді (судах). Отак має функціонувати аудит в Україні. Якщо буде не так, то дальше будуть “списувати” по 1,8 млн.гривень на 300 метрів ремонту (не укладки нової) дороги, будуть “вишукувати” пілотні проекти для “відмивання” нових грошей, встановлювати в кінці листопада- на початку грудня в школах вікна пластикові, робити в школах сквозняки, порохи, під завершення року – розіп”ють шампанське, поділяться “солідною економією” коштів, а надалі – залишаться непозароблювані відкоси, що нема як повитирати пилюку, в дітей – залишиться незабутнє враження про наявність в нашій державі казнокрадів, брехунів і безґосподарників, які тільки перед виборами добре б”ють себе в груди, що іменно вони є найкращі ґосподарники. А вони навіть не хочуть читати українські закони і постанови уряду. Хто вони після такого?? Де СЛОВО ГРОМАДИ, як вони тебе “глушать” на своїх веб-сайтах, ЗБОРИ ГРОМАДИ бояться збирати і відчитатися за “зроблене-пороблене” ??
    Це тільки йолоп міг підписати Закон України “Про добровільне об”єднання територіальних громад”. Чомусь чинний на той час голова ВРУ п.Ґройсман не підписував того закону, а надав мажливість ґаранту, який нічого в цій державі не може гарантувати, так культурно нарушити 94 статтю Конституції України.

Напишіть відгук