111

Як виглядає прибирання у Чорткові – можна побачити у відеозаписах. Ми ж їх розмістили на сайті для того, щоб привернути увагу не лише керівника Чорткова Шматька, але й інших мерів, щоб вони звернули увагу як у них відбувається цей процес. Можливо, після закупівлі техніки імідж влади ще більше падає, ніж до “такого” роздмухування пилюки.

Невже важко включити розум, проаналізувати і вдосконалити процес очистки міста?

Переглядаючи ці відео, родич з Нью-Йорку завважив, що збір пилюки вони якось мусять вдосконалити, але чому перед трактором не їде поліцейський автомобіль, не встановлені знаки, які обмежують час паркування на вулицях автомобілів? саме завдяки такій схемі роботи прибиральників з поліцією, у Нью-Йорку і чисто, і бюджет наповнений штрафами з горе-автомобілістів.2 comments

  1. Анонім

    І що, з тих п”яти хлопчиків-школярів нема ні одного розумного (кмітливого, дальнозорого), щоб перейти на другий бік дороги?? А їхні “доброзичливці” так старанно сфотоґрафували ту хирню і розповсюджують в ҐАЗЕТІ. Якщо Ви, панове, такі мудрі і не тільки, то купіть міській раді нову машинку з Америки (чи звідки той хрин) та й вичищайте мусор кращим способом, “БЕЗ ШУМА И ПЫЛИ”. Роблять як можуть і мають чим. Якби були кошти, то й стічну каналізаціб (в Серет) придумали б. Знаю я ті порядки в Чорткові (через день там буваю, маю там бабу). Бачу який там громадський туалет на автобусній (ставив всім головам міст і містечок нашої області в приклад торік), пообрізувані дерева обабіч дороги, що гілля не падає на голови нікому. Ви подивіться в Скалі. Такого долбойоба Скала ще не мала. А ГРОШИКИ ЛЮБИТЬ,,,Особливо – безоблікові, державні…. СІЗО там ще Є ?? Відкривайте двері, най шліфує там лавки. І ВСІХ БАРНІВ туда, разом. Бо – покривають таких казнокрадів. НАБУ, ти Є ??

  2. Даник Михайло

    Той родич з Америки нехай не турбується так дуже. А як дуже хоче турбуватися – нехай допоможе чортківчанам обладнати повсюдно каналізацію під дорогою, тоді будуть зливати бруд в Серет. Є такі машини, що миють дорогу. Тепер про хлопчаків: хіба серед п”яти школяриків нема ні одного розумного (далекогляднішого), що, бачачи трактор і порохи навкруг нього – не зиогли зметикувати і перейти на другий бік вулиці ?? Чого їх там в тій школі вчать?? Думати не вчать. А чортківського голову міськради не треба винуватити: зробив торік чи позаторік громадський туалет на автобусній – я всім головам міськрад області ставив в ПРИКЛАД. Вчіться! І що змінилося за рік ?? Який голова (безголовий) зрозумів моє побажання. В Борщові точно НІ. Були вибори, я знову перед виборами поставив подібне завдання борщівській громаді: засипте ті баюри біля заправки перед автобусною зупинкою. Це ж ВІЗИТКА райцентру. Заліпіть стелю в відділі соцзахисту населення . Що зробили?? Нуль. Нащо в ОТГ голови, якщо нема громади?? Нащо нам взагалі ОТГ здалися, як нема ВЛАДИ??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.