Тернополянка розкритикувала добровольців і принизила рідну мову

Поділитися

ТО Ж ЩО ЦЕ: ЕТНІЧНА ПРОСТИТУЦІЯ ЧИ ЗРАДА?

Після акції в Тернополі, спрямованої проти бізнесу держави-агресора, склалися різні думки. Вже звичним явищем є те, що коли добровольці повертаються з фронту, то вимушені в тилу протистояти людській “сліпоті”. Тих, хто справді готовий щось робити не словом, а ділом дуже мало, а коментаторів і порадників – “хоч греблю гати”.

Але особливо зухвало прокоментувала подію така собі співачка “світового масштабу” Юлія Слободян.

Зауважимо, що “Правий сектор” – ті, хто пішли з барикад Майдану на війну з агресором. Уже більше трьох років, як наші бійці проливають кров за свою землю. І це у той час, коли величезна кількість чоловіків, “відкосивши” від армії, наплювавши на національну долю, поїхали на роботу в інші країни. Навіть в тилу, правосекторівці завжди показують активну громадянську позицію, намагаються донести українцям любов до своєї нації, проводячи зустрічі з школярами, військово-бійцівські вишколи, табори тощо.
Але пані Юля, як більш корисна для нашої Вітчизни (куди там нам!), фактично моральний авторитет нації, легко дозволяє собі обзивати наших активістів “убого розвиненими” і “вузьколобими особистостями”. Еліта!

Проте, якщо бути уважнішим до особистості Юлі, то вимальовується картина зовсім інша. Практичних заслуг перед нашим містом – нуль.Проте є цікавим той факт з біографії Юлі, що вона була активною учасницею фінансової піраміди Хелікс. Разом зі своїм чоловіком обманювала тернополян. Поради про те, що треба дерева висаджувати і займатись “чимось корисним” звучать просто комічно. Адже вони йдуть від людини, яка найбільшу користь принесла людству, викликаючи ерекцію своїми специфічними вбраннями для виступів у сексуально нереалізованих осіб.
Яка ймовірність, що така суспільна “користь” від нашого “морального авторитета”, котру вона здійснює у нічних закладах, має привести нашу державу до рівня Норвегії чи Японії?
Ще посмішила нас “співачка” звинуваченням у “крайньому націоналізмі”. Цитую Юлію: “Чомусь вчепились до російської мови так, як їм мова у чомусь винувата…”. Пані Слободян вже давно вирішила “підсмоктатись” до російських споживачів, знімаючи “бізнес-відео” їхньою мовою. Розмовляючи українською, відео будуть дивитись у якійся там Україні, а це невигідно. Українську мову споконвіків придушували і всіляко забороняли. Тому, ми вважаємо, що такі вислови Юлі Слободян – антиукраїнська позиція у чистому вигляді.

Відродження української мови – принципове питання для ПС, але ми розуміємо, що це може відбутися повноцінно тільки у національній державі, яку ще треба здобути. У наших лавах ми допускаємо де-не-де у південно-східних регіонах спілкування серед активістів російською мовою. Важливіше, щоб ці люди служили українській нації, а мову з часом опанують. Теза про “зацикленість на російській мові” – це чисто теза з російської пропаганди. Отже, пані Юля так безглуздо видала свою любов до російської пропаганди!

ПРАВИЙ СЕКТОР ТЕРНОПІЛЬЩИНИ

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Заставному приберуть Дністер для успішного освоєння мільярда євро?

Журналіст Роман Скрипін не лишив каменя на камені під час інтерв’ю з нардепом Олегом Барною