ТО Ж ЩО ЦЕ: ЕТНІЧНА ПРОСТИТУЦІЯ ЧИ ЗРАДА?

Після акції в Тернополі, спрямованої проти бізнесу держави-агресора, склалися різні думки. Вже звичним явищем є те, що коли добровольці повертаються з фронту, то вимушені в тилу протистояти людській «сліпоті». Тих, хто справді готовий щось робити не словом, а ділом дуже мало, а коментаторів і порадників — «хоч греблю гати».

Але особливо зухвало прокоментувала подію така собі співачка «світового масштабу» Юлія Слободян.

Зауважимо, що «Правий сектор» — ті, хто пішли з барикад Майдану на війну з агресором. Уже більше трьох років, як наші бійці проливають кров за свою землю. І це у той час, коли величезна кількість чоловіків, «відкосивши» від армії, наплювавши на національну долю, поїхали на роботу в інші країни. Навіть в тилу, правосекторівці завжди показують активну громадянську позицію, намагаються донести українцям любов до своєї нації, проводячи зустрічі з школярами, військово-бійцівські вишколи, табори тощо.
Але пані Юля, як більш корисна для нашої Вітчизни (куди там нам!), фактично моральний авторитет нації, легко дозволяє собі обзивати наших активістів «убого розвиненими» і «вузьколобими особистостями». Еліта!

Проте, якщо бути уважнішим до особистості Юлі, то вимальовується картина зовсім інша. Практичних заслуг перед нашим містом — нуль.Проте є цікавим той факт з біографії Юлі, що вона була активною учасницею фінансової піраміди Хелікс. Разом зі своїм чоловіком обманювала тернополян. Поради про те, що треба дерева висаджувати і займатись «чимось корисним» звучать просто комічно. Адже вони йдуть від людини, яка найбільшу користь принесла людству, викликаючи ерекцію своїми специфічними вбраннями для виступів у сексуально нереалізованих осіб.
Яка ймовірність, що така суспільна «користь» від нашого «морального авторитета», котру вона здійснює у нічних закладах, має привести нашу державу до рівня Норвегії чи Японії?
Ще посмішила нас «співачка» звинуваченням у «крайньому націоналізмі». Цитую Юлію: «Чомусь вчепились до російської мови так, як їм мова у чомусь винувата…». Пані Слободян вже давно вирішила «підсмоктатись» до російських споживачів, знімаючи «бізнес-відео» їхньою мовою. Розмовляючи українською, відео будуть дивитись у якійся там Україні, а це невигідно. Українську мову споконвіків придушували і всіляко забороняли. Тому, ми вважаємо, що такі вислови Юлі Слободян — антиукраїнська позиція у чистому вигляді.

Відродження української мови — принципове питання для ПС, але ми розуміємо, що це може відбутися повноцінно тільки у національній державі, яку ще треба здобути. У наших лавах ми допускаємо де-не-де у південно-східних регіонах спілкування серед активістів російською мовою. Важливіше, щоб ці люди служили українській нації, а мову з часом опанують. Теза про «зацикленість на російській мові» — це чисто теза з російської пропаганди. Отже, пані Юля так безглуздо видала свою любов до російської пропаганди!

ПРАВИЙ СЕКТОР ТЕРНОПІЛЬЩИНИ

Добавить комментарий