111

Модель Ірина Іванова стала найсексуальнішою дівчиною місяця за версією українського журналу Playboy. Зірка підкорила соцмережу Instagram пишними формами, якими вихваляється перед двома мільйонами підписників.

У 16-річному віці дівчина переїхала з Криму до США. Закінчила економічний факультет університету Арізони та отримала ступінь магістра. У вільний час підробляла перекладачем та захоплювалася пікантними фотосесіями. Згодом потрапила на сторінки найпопулярнішого чоловічого глянцю Playboy.
Зараз моделі віддали титул королеви одного з еротичних трендів мережі – Underboob. Це своєрідний відвертий фото-флешмоб. Перекладається як “нижня частина грудей або декольте навпаки”, повідомляє gazeta.ua2 comments

  1. МИХАЙЛО

    А цей журнал на браузері Інстаґрам щомісяця проводить такі конкурси ?? Без стоґрам – хриново це споглядати (особливо в Большой Піст ). Наша землячка Таня Мирончук торік подала своє “інтерв”ю” тим журналістам, що люблять по 100 грам, та так і не виграла нічого, дарма що вона дочка нашого голови ОТГ. Це ніякої ролі не грає в рішенні “прискіпливої” конкурсної комісії. Треба мати файні цицьки, і не тільки, губи теж мають бути відповідної форми, щоб якщо треба – можна було б свистати. Що зробиш. Наш земляк (покійний вже) колись казав :”нет ума – щитай калека”. Хто що має – те й показує, як товар на ринку вєщевому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.