Модель Ірина Іванова стала найсексуальнішою дівчиною місяця за версією українського журналу Playboy. Зірка підкорила соцмережу Instagram пишними формами, якими вихваляється перед двома мільйонами підписників.

У 16-річному віці дівчина переїхала з Криму до США. Закінчила економічний факультет університету Арізони та отримала ступінь магістра. У вільний час підробляла перекладачем та захоплювалася пікантними фотосесіями. Згодом потрапила на сторінки найпопулярнішого чоловічого глянцю Playboy.
Зараз моделі віддали титул королеви одного з еротичних трендів мережі – Underboob. Це своєрідний відвертий фото-флешмоб. Перекладається як «нижня частина грудей або декольте навпаки», повідомляє gazeta.ua

2 comments

  1. МИХАЙЛО

    А цей журнал на браузері Інстаґрам щомісяця проводить такі конкурси ?? Без стоґрам — хриново це споглядати (особливо в Большой Піст ). Наша землячка Таня Мирончук торік подала своє «інтерв»ю» тим журналістам, що люблять по 100 грам, та так і не виграла нічого, дарма що вона дочка нашого голови ОТГ. Це ніякої ролі не грає в рішенні «прискіпливої» конкурсної комісії. Треба мати файні цицьки, і не тільки, губи теж мають бути відповідної форми, щоб якщо треба — можна було б свистати. Що зробиш. Наш земляк (покійний вже) колись казав :»нет ума — щитай калека». Хто що має — те й показує, як товар на ринку вєщевому.

Добавить комментарий