В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун очікує на вибачення Саакашвілі

Поділитися

Сьогодні в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун мала зустріч з тернопільськими журналістами. Це була приватна зустріч за чашкою кави. У форматі зустрічі не передбачалось відео чи фотозйомка. Прес-служба пані Уляни обрала фахових журналістів, щоб у бесіді донести суть медичної реформи, яку вона намагається реалізувати. Торкнулась дана бесіда й заяви Михайла Саакашвілі щодо Романа Насірова, де політик згадав Уляну Супрун. Ось що відповіла в.о. міністра:

-Феофанія не належить до Міністерства охорони здоров’я. Вона підпорядкована Державному управлінні справами. Це не є наша лікарня. Я не можу жодним чином там впливати. Я не маю інфаркту. Ви ж мене бачите. І я не ховаюся, і не боюся. Мені соромно щодо дій лікарів, щоб вони так поводились. Я думаю, це не правильно. Але ж знову – не має ліцензування і я не можу відібрати їхню ліцензію. Це не наш заклад і я не маю там авторитету. Щодо ж Саакашвілі, то він мав би вивчити спочатку хто під ким (підпорядкуваний – ред.  тернопільської інтернет-газети “Про все”) і звинувачувати людей так не правильно. Це звинувачення є досить негарним і не правильним. Я ніколи не підтримувала чи підтримувала Насірова. Ця людина має окремо від мене функції. Як він поводяться? Так, як він поводиться… Саакашвілі ж досить нахабно і не правильно це сказав. На жаль, людина, яка не змогла завершити свою роботу на своєму робочому місці, втекла від своєї відповідальності, не хотіла далі там бути, тоді не повинна й звинувачувати інших, які є на своїх місцях. Я цілий день є тут ( у Тернополі – ред. тернопільської інтернет-газети “Про все”). Я займаюся реформами. Я змінюю систему, покращую цю країну, а що він робить зараз? Іде собі в політику. Тому я думаю, це є досить негарно. Він повинен вибачатися за свої слова. Це моя думка.

***

Довідка Вікіпедії

Клінічна ліка́рня «Феофанія» — медичний заклад, що підпорядкований Державному управлінню справами, вповноважений на оперативне, стаціонарне, діагностично-консультативне лікарське обслуговування відповідальних державних службовців України, працівників дипломатичного корпусу понад 130 іноземних держав та відповідальних міжнародних організацій, осіб, що мають особливі заслуги перед Україною в умовах мирного, надзвичайного та воєнного стану.

Також у лікарні надаються медичні послуги без будь-яких обмежень усім повнолітнім громадянам України та інших держав світу і надається реабілітаційна допомога пораненим військовослужбовцям за направленнями військових шпиталів.

Розташована на частині території Голосіївського національного природного парку міста Києва і займає площу 49,07 га парково-впорядкованої території.

Має акредитаційний сертифікат Міністерства охорони здоров’я України вищої категорії та ліцензію на медичну практику.

Територія лікарні безпосередньо межує з територіями Національного експоцентру України, Інституту бджільництва ім. П. І. Прокоповича, Національним музеєм бджільництва України. Поруч розташовані Головна астрономічна обсерваторія НАН України Національної академії наук України, Національний музей народної архітектури та побуту України, Садово-парковий комплекс НАН України «Феофанія».
***
Про Державне управління справами

У 2000 році з метою зменшення управлінських витрат, скорочення апарату та на виконання завдань, зумовлених адміністративною реформою, відповідно до Указу Президента України від 23 лютого 2000 року № 278 було утворено Державне управління справами як єдиний орган з матеріально-технічного, соціально-побутового, лікувально-профілактичного забезпечення діяльності Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, інших державних органів, вищих посадових осіб зарубіжних країн. Новоутвореному Державному управлінню справами для виконання покладених завдань було передано в управління об’єкти державної власності.

Уже понад 10 років Державне управління справами здійснює покладені на нього функції та виконує завдання з підготовки і проведення протокольних заходів за участю Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, інших державних органів, вищих посадових осіб України, інших держав, зарубіжних делегацій, а також забезпечує їх діяльність з виконання конституційних повноважень.

В управлінні Державного управління справами перебуває понад 60 державних підприємств, установ, організацій та господарське товариство, повноваження з управління корпоративними правами держави якого передані Державному управлінню справами (далі – підприємства). Їх діяльність з надання послуг та реалізації продукції і товарів дозволяє Державному управлінню справами виконувати покладені на нього завдання в повному обсязі та спрямовувати кошти для наповнення державного бюджету.

Голова ДФС Насіров затриманий: біля його палати чергують працівники НАБУ

“ВКонтакте” закриють?