111

Не дивно, що світова павутина завойовує простори України. Минулого і частину цього тижня жителі Тернопільщині не отримували газет, бо на пошті сталася поломка і розфасовка газет і журналів призупинилась. Проте, населення цього навіть не завважило. Найпримітивніші вдовольнилися телевізійним продуктом. Але значно більша частина пішла в інтернет.

Інтернет Асоціація України оприлюднила результати щоквартального дослідження аудиторії українського інтернету, здійсненого компанією Фактум-Груп. Згідно з даними дослідження, в Україні користуються інтернетом 21,6 млн користувачів.

Дослідження охоплює населення у віці від 15 років, яке проживає на території України, за виключенням Криму та окупованих територій у Донецькій та Луганській областях. Таким чином проникнення інтернету складає 64,7%. Чоловіки поступаються жінкам – їх 49% від загальної кількості користувачів. Цікаво, що 27% інтернет-користувачів проживають у селах.
Цікаво також подивитись на частку інтернет користувачів за віковою ознакою та типом населених пунктів. Частка інтернет-користувачів в селах вже складає понад 53%.

Очікуваний результат – 97% жителів України у віці 15-29 років користуються інтернетом. В цій категорії ріст вже вичерпаний, і ближчі роки інтернет аудиторія буде зростати в першу чаргу завдяки людям у віці від 50 років та жителям сіл.

Серед пристроїв, завдяки яким українці виходять в інтернет, намічається зміна лідера. Ймовірно, вже у ІІ кварталі 2017 року мобільні пристрої стануть найпопулярнішим дивайсом для виходу в інтернет, повідомляє watcher.com.1 comment

  1. Даник Михайло, 60 років

    Гммм ? І “колишня” ця НОВИНА ? Ще ДО 2 кварталу 2017 року ?? То – чо’ Нам голови морочите, Авторе без ПРІЗВИЩА ??? Безперечно, що відслідкувати в цій всесвітній павутині – в ІНТЕРНЕТІ – кількість користувачів – значно простіше, як ту КІЛЬКІСТЬ КОРИСТУВАЧІВ телепередач, що Нам теперечки, в січні 2020 – хочуть ПОЗАКОДОВУВАТИ, бо хочуть ГРОШЕЙ… Але : 1. ТОй Фактуп – Груп, що й Таблички складає РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ – не вселяє НАДІЇ щодо справедливості ЦИФР, викладених для Читача, по ПРИЧИНІ “ПРОНИКНОВЕНИЯ…” в села того всюдисущого ІНТЕРНЕТУ ; 2. Не “узаконена” в Україні, не прийнято Звітувати щоквартально ПЕРЕД Народом України оте саме “проникновение…” на села усіх, а не тільки Фейсбука, інтернет-ресурсів… Тому – малоВІРИ Ми є у усій цій “цифроманії”… Але – краще “щось” як нічого… Скоро “буде” Звіт на Тему : Заблокованих Користувачів в такій-то мережі ІНТЕРНЕТУ на 3 – 20 30 днів по ПРИЧИНІ – тре’ було закрити рота якомусь Чоловікові / Жіночці / Дитинці , ч/з тото і тото !! Не ВІРИТЕ ? А Я буду все РОБИТИ для того, щоб і ці ДАНІ та були ВІДКРИТИМИ для українського суспільства !! І тоді – будемо ЗНАТИ й офіційну чисельність отої “орди” КІБЕРполіцаїв, І Хто, Коли, Кого й за ЩО заблоковував в тих же соц- мережах ??? І навіть – Хто особисто ( з числа кіберполіцаїв ) ? І – скільки Йому “припасували” стягнень по службі… ДО ВІДКРИТОГО СУСПВІЛЬСТВА йдемо, Нє ???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.