“Аякс” і “Ліон” перемогли “Шальке-04” та “Бешикташ”

Два найцікавіші матчі чвертьфіналів Ліги Європи “Шальке-04” – “Аякс” та “Бешикташ”- “Ліон” принесли вболівальникам неймовірні емоції під час перегляду цих баталій. Німецький “Шальке”, здавалось, забезпечив собі впевненість, забивши до 57 хвилини два необхідних м’ячі.  Проте, у додатковий час голландці зуміли знайти в собі сили – 3-2 і “Аякс” у півфіналі.

У Туреччині ж французам було ой як не просто відчувати тиск трибун. Лише після двох нереалізованих пенальті суперника “Ліон” вийшов у наступне коло. 7-6 за серією 11-ти метрових.

Бешикташ 2-1 Ліон (3: 3 заг., 6: 7 пен.)

Голи: Таліска 27 ‘, 58’ – Лаказетт 34 ‘

Пенальті: 1: 0 – Бабел, 1: 1 – Набіл Фекір, 2: 1 – Тосун, 2: 2 – Толіссо, 3: 2 – Хатчінсон, 3: 3 – Геззаль, 4: 3 – Арслан, 4: 4 – Рибус, 5: 4 – Таліска, 5: 5 – Вальбуена, 6: 5 – Уйсал, 6: 6 – Діахабі, 6: 6 – Тошич (воротар), 6: 6 – Жалле (вище), 6: 6 – Мітровіч (воротар) , 6: 7 – Гоналон.