111


Сьогодні Тернопіль пережив справжній транспортний колапс. Воно й не дивно, усі мешканці та гості міста поспішали на ринок, щоб закупитися до останніх святкових приготувань. Щороку мешканці файного міста так роблять.

Проте, цього року у нашому місті вже діє хвалена поліція, які вже виповнився “рік з конем”. Однак, ні у розрулюванні кілометрових пробок до ринку, ні на території базару поліцейських не було помітно.Невже у поліції не знають, що на Великдень на прилеглих дорогах біля ринку і на самому торговищі надзвичайно людно,  ускладнений рух транспорту.

Це після свят нас поліцейські будуть “тішити” статистикою, скількох краян обікрали, скільки сталося аварійних ситуацій і т.п. А де ж робота на випередження?

Чому на вулицях Живова, Шептицького, Острозького  у Тернополі не були розміщені регулювальники, щоб зменшити транспортні затори? Чому ринком не прогулювалось хоча б кілька патрулів, які б своїм видом відлякували злодюжок?

Хіба наші славні правоохоронці не бачать як у всьому цивілізованому світі люди в пагонах допомагають громадянам у такий час?

Сьогодні тернополяни у сотнях метрів від ринку більше години простоювали у заторах, а патрульні возили м’яке місце у новеньких іномарках на інших масивах міста.

Для чого ця імітація діяльності?

Поліція служить для людей чи для статистики ?

ХІБА ПОЛІЦІЯ НЕ МОЖЕ ПОСТАВИТИ КІЛЬКА ПАТРУЛІВ У ЧАС ПІК НА ВИДНОМУ МІСЦІ?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.