111

Український артист розмовного жанру, гуморист, народний артист України Гриць Драпак сьогодні святкує день народження. Інтернет-газета “Про все” щиро вітає Майстра дотепного слова.

Уродженець Тернопільщини  нині є членом журі Ліги Сміху Захід.

Нещадний до ворогів гумору.  Зв’язків, які б його дискредитували не мав )) Девіз життя: Язик мій — хліб мій.

Довідка вікіпедії
Гриць Драпак народився 3 квітня 1959 року в с. Констанція Борщівського району Тернопільської області,  Україна.

Закінчив Озерянську середню школу, Теребовлянське культосвітнє училище (1978), студію Київського академічного драмтеатру ім Івана Франка. Працював: актор Тернопільського ОМДТ імені Тараса Шевченка (1983—88)
з 1988 — актор естради ПК «Березіль» (Тернопіль), дебют — вистава «Вісьта-вйо» Богдана Мельничука.

Пізніше почав сольну кар’єру, виступав з власними програмами за творами, зокрема, Богдана Бастюка. Мав спільні концерти з гуртом «Соколи», Іваном Поповичем, Аллою Кудлай та іншими. Зі Степаном Гігою — гастролі в США (2003), РФ (2002), з Оксаною Білозір, Павлом Дворським — Італія, 2002. В 1995—2001 роках вийшло 5 випусків аудіокасет «Смійтеся і регочіться».

Відзнаки:

1-а премія Всеукраїнського конкурсу читців, присвяченого Тарасу Шевченку (1996 року)
2-а премія Всеукраїнського конкурсу виконавців гумору та сатири імені Андрія Сови (1996, 1998).

Вишиває хрестиком.

2 comments

  1. МИХАЙЛО

    Вітаю і я нашого земляка, бажаю міцного здоров”я і наснаги на творчій стежці ! Тим більше – що він мій ровесник. От якби йому ще й вдалося покритикувати місцеве керівництво за бездіяльність по ремонту дороги в с.Констанція (його рідному), може б скоріше до них дійшло, що не треба чекати на китайців, турків чи багатих американців, а самим намагатися полагодити дорогу через село й до села, от було б весело ! Попробуйте, має получитися смішно, вірю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.