111

Із 24 березня по 3 квітня тернопільська інтернет-газета “Про все” проводила опитування громадської думки на тему:”Як Ви оцінюєте роботу Тернопільської міської ради під керівництвом Сергія Надала?”.

81% тернополян оцінюють негативно роботу керівництва мерії. Відмінною ж роботу Сергія Надала вважає лише 17 тернополян ( це із 40 тисяч читачів, які побували на сайті за цю декаду).

Задовільною роботу Сергія Надала вважають 7%, а доброю – 8%.

Загалом участь в опитуванні взяло 505 читачів інтернет-газети “Про все”.

Як Ви оцінюєте роботу Тернопільської міської ради під керівництвом Сергія Надала?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...

 1 comment

  1. МИХАЙЛО

    Я не міський житель файного міста, але часто буваю там і знаю, що пан СЕРГІЙ не тим почав займатися (щоб не виражатися брутальніше в соціальних мережаж). Що я маю на увазі ?? А те, що місьрада під його “чуйним” керівництвом в цьому році прийняла рішення про те, що іногородні діти, які навіть без прописки, але живуть (в найманих квартирах) з своїми сім”ями, мають своїх діток, віддають в садочки Тернополя, і мають зі своїх убогих доходів доплачувати за перебування там. Для чого робите різницю між дітьми на своїх і чужих, пане (поки-що) голово ?? Що, вже не хватає грошей в місцевому бюджеті ?? А торік “планували” 5 лимонів витратити на ВИШИВАНКУ під вікнами губернатора ! Вже проїли ті вільні кошти ?? Чи приїхати і знайти вільні кошти з “Вашого” бюджету, щоб компенсувати витрати за “чужих” діток ?? І Ви хочете, щоб ті батьки і ті дітки добре відносилися до державної влади, а при потребі – й пішли захищати її ?? Ви що там, подуріли, ДУПУТАТИ ??? Ви чим думаєте, що голосуєте за такі рішення ? Вправити Вам мозґи чи вже нема там чого вправляти ? До Пасхи СКАСУЙТЕ те рішення недолуге ! І більше радьтеся з громадою, не робіть більше дурниць, бо тепер Ви всі – на виду. З пов. Михайло.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.