Мадридський “Реал” переміг “Баварію” у чвертьфіналі з допомогою судді

Момент матчу, коли помилка арбітра коштувала “Баварії” виходу до півфіналу. Відаль отримав червону за фол, якого не зробив. Україна знає вже ціну помилок цього арбітра…

Як і в матчі  1/8 фіналу Ліги Чемпіонів “Барселона”-“ПСЖ”, мюнхенська “Баварія” програла мадридському “Реалу” не без допомоги суддів. І хоч досвідчений угорець Віктор Кашшаї судив фінал Ліги Чемпіонів, однак це не завадило йому помилитись у ключових моментах матчу, які вкрали можливість у німецької команди пройти королівський клуб. І хоч “Баварія” перший матч програла вдома 1-2, сьогоднішній матч давав рівні шанси обом командам на вихід у наступний раунд.

Перший гол пропустили господарі на 53 хвилині. Левандовськи реалізував пенальті. Роналду зрівняв рахунок на 76 хвилині. У цьому матчі він відзначиться хет-триком. А за сумою двох матчів забив аж 5 м’ячів, правда один з найважливіших – із явного положення поза грою.

Німецька команда впевнено трималась до 83 хвилини, поки суддя не видалив з поля помилково Відаля…

Папа Римский Франциск принял на аудиенции в Ватикане премьер-министра Люксембурга и его супруга