111

Тернопільським окружним адміністративним судом задоволено позовну заяву Тернопільської місцевої прокуратури в інтересах держави до Дочірнього підприємства «Тернопільський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» про стягнення податкового боргу у сумі майже 3,5 млн. грн.
Встановлено, що підприємство «Тернопільський облавтодор» впродовж вересня-жовтня 2016 року не сплачувало до бюджету обов‘язкові платежі, внаслідок чого утворився податковий борг на суму майже 3,5 млн. грн. Прокуратура вимагала у суді його сплатити. Рішенням суду позовні вимоги задоволено в повному обсязі, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

1 comment

  1. Даник Михайло

    За торішній рік – боргу не сплатили до бюджету, дороги не підремонтували там, де було заплановано (пам”ятаєте пане Барна С.С. яку мені відповідь давали торішнього березня, що відрізок дороги від с.Лисівці Заліщицького р-ну до с.Глубічок Борщівського р-ну включено в план ремонту Тетерів – Кам.-Подільський). Будьте хлопом, пане Барна, поставте руку на серце (як при гімні), та й скажіть. Спеціально так відписали барновські панове, щоб я отетерів. А той грубий самий старший автодорожник (вже звільнений, але не сидить) за та “зекономлені” кошти ні техніки для розчистки доріг від снігу, ні техніки для розчистки тротуарів, ні нових машин-асфальтоукладчиків, ніби й не думав робити дороги. А Барна все знав, я сам з 10 раз давав інформацію де зринові дороги, бо їжджу ними по всій області. Вони сидять в кабінетах і “комбінують” скільки ще ОТГ утворити. Он, хочуть об”єднати с.Великий Говилів з Хоростковом. Та Ви перше зробіть хорошу комунікацію для населення, щоб транспорт часто ходив, може таке й буде. А то – дорога як після фронту (та й в самому Хоросткові не ліпша), в він – рапортує президентові – вже є 36 ! А їх, справжніх гроимад може на одній руці пальців хватить, щоб порахувати. Ех, Барна-Барна, не ґосподар ти є. Історик, ще й навіть в армії не був. Такий самий як наш Мирончук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.