111

За три роки після Революції Гідності уряди Яценюка та Гройсмана так докерувались, що нині на Тернопільщині 226 тисяч 993 сім’ї оформили субсидії, щоб не вмерти з голоду. Правда, кошти людям на руки не дають, а відразу переводять на рахунки олігархів.

Як не дивно, найбільше доведених до злиднів людей у Тернополі – майже 49 тисяч сімей. У інших містечках ситуація не краща. У Тернопільському і Теребовлянському районах- 14 тисяч сімей, У Збаразькому на тисячу менше.

Як відомо, Порошенко з Гройсманом так докерувались, що оформити субсидії може більшість українців!

Теоретично ж право на субсидію можуть оформити кожному, якщо їх комунальні витрати вищі за місячний сукупний дохід на 15%.1 comment

  1. Даник Михайло

    А хто й по якій медодиці ПОРАХУВАВ тих зледарів Тернопільщини ?? У всьомуділі повинна бути методика, якийсь визначений лад. Хто знає (крім уряду) скільки фактично є безробітних, скільки живих, але одиноких людей, скільки пияків по селах, скільки бюндюків і всяких “металістів” навіть з металошукачами ?? Хто знає справжню картину нашого безбідного життя теперішнього ?? Де є статистика цього геноциду?? Де взагалі є статистика?? І чи є вона в тому вигляді що “СТАТИСТИКА ЗНАЄ ВСЕ”. Хрин з того що “ктото-навєрху” знає все. Треба діяти. І чим скоріше – тим краще. Будуємо суспільство європейського зразка, пнемося до європейських цінностей. А широкого обговорення ЩО ТАКЕ ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ ні в кого нема. Навіть в головах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.