111


Вчора начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол розповів журналістам чим займались його підлеглі у перший квартал 2017 року.
Начальник поліції поділився інформацією про найрезонансніші кримінальні історії на Тернопільщині: розслідування справи вкладників піраміди “Хелікс”, розбійні напади у Борщові на екс-керівника Держрезерву, а нині підприємця Богдана Федорчука, у Білій тощо. Йшлося про розслідування “снігового колапсу”, про обшуки у міській раді і т.п.

Цікаво було послухати, як сьогодні “розводять” наркоманів на гроші.

1 comment

  1. Даник Михайло

    Олександр Миколайович трохи розповів журналістам про результати своєї роботи і очолюваного ним підрозділу Національної поліції області. Але розповів для того, щоб просвітити громадськість області. Журналюги почули. ПОЧУЛИ для того, щоб усвідомити самим і донести на шпальтах своїх видань (письмових чи електронних) все до людей, до зацікавлених чи небайдужих громадян області (в першу чергу). А вони що?? Що можна зрозу “поимку” тих зухвалих молодиків в масках, які серед ночі вдерлися до помешкання приватного підприємця в Борщові тиждень тому?? Чому була відключена сигналізація?? За неї своєчасно оплачено райвідділку позавідомчої охорони. Чому вибрано таку ніч, коли дружини не було вдома?? Спеціально слідкували! То що скажеш?? Чи не “свої специ” те ОРГАНІЗУВАЛИ?? Всі кращі слєдаки області мали б бути включені в 24-годинний режим роботи, задєйствувати всю агентуру і аналітику області, а тих уродів знайти і замкнути надовго. Діло честі і честь мундира спасаєте, панове богомольці!! “Вор должен сидеть в тюрме” – так сказав Шарапов. Я б добавив: бандит і розбійник – теж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.