111

Закінчився термін, упродовж якого депутати місцевих рад зобов’язані подати е-декларацію. Не вдаючись у глибинний аналіз, можемо констатувати, що маємо депутатів-безхатченків, які не зазначили жодного об’єкта нерухомого майна (ані власного, ані орендованого чи на інших користувацьких правах).
Зокрема, серед депутатів Тернопільської обласної ради безхатченками виявилися:
Пінь М. М. (Батьківщина)
Поляк С. М. (БПП)
Любінський О. Є. (ВО «Свобода»)
Вовчок І. І. (Укроп) (робимо поправку на молодий вік Інни Ігорівни, яка, звичайно, ще не встигла заробити на власну нерухомість, проте у декларації можна зазначати нерухомість на іншому праві користування, де фактично проживає декларант).
Також до списку депутатів-бомжів зараховуємо Крупу Л. Л., в якого відсутня саме житлова нерухомість. Депутат та заступник голови ТОР проживає в об’єкті незавершенного будівництва, чим порушує норми законодавства про будівництво та введення в експлуатацію об’єктів будівництва. Зауважимо, що Крупа Л. Л., зважаючи на свою посаду, мав би показувати добрий приклад законослухняності.
Як і Любомир Левкович, не зазначив жодного об’єкта саме житлової нерухомості депутат-безхатченко Мерена І. С. (Батьківщина).
У Тернопільській міській раді депутатів безхатченків лише три:
Редьква Н. М. (ВО «Свобода»)
Артимович А. І. (Батьківщина)
Торожнюк Р. В. ( ВО «Свобода»)
Суть декларації і полягає у тому, щоб суспільство знало (без вказання особистісних даних), який спосіб життя веде декларант.
Можливо, депутати не зрозуміли, що навіть не маючи приватної власності, окрім місця реєстрації, все одно треба вказувати, якою саме житловою нерухомістю ти користуєшся для прожиття і на яких правах (оренда, інше користування і т.д.).
Що корисного зробить для виборців депутат, який не може влаштувати власного побуту та /або не вміє правильно заповнити елементарну декларацію? Відповідь на це запитання залишаємо для кожного з вас.
“Автомайдан” продовжує аналізувати декларації чиновників.

Далі буде…

ГО “ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок

2 comments

  1. МИХАЙЛО

    Якщо в них вже є НЕРУХОМІСТЬ (в штанах), то їм не на депутатське крісло йти, а на горшок. (шутка). Та ж кожна людина жива, і про живе повинна думати, мріяти і дбати. Такий логічний смисл життя-буття на землі. Не треба нікому завидувати хто що має. Журналістам (і набушникам – особливо) не треба нічого вихоплювати з контексту ЖИТТЯ -буття, а взятися дослівно, принципово і неупереджено, конкретно по одному депутату (чиновнику, службовцю) декларацію за 2014-й рік, 2015-й, 2016-й, скласти докупи і порівняти коли чого і скільки “приросло-упало, то куди перемістилося?, зробити аналіз такої собі господарської діяльності певної публічної особи і її родини в цілому, і тоді все стане ясно як божий день. А то вихвачуємо одну новину – он той-то чи другий має скільки-то. Це таке як фотофіксація. На певний період, певну дату. А як воно йому/її те дісталося, ЗВІДКИ воно в нього (якщо – забагато), це вже інформація для роздумів (і не тільки для роздумів).

  2. МИХАЙЛО

    І не тільки по однОму посадовцю (депутату), а по всіх, до самого найнижчого рівня (сільради/міськради). Вони ж собаки, вже навіть на своїх офіційних вебсайтах “стидаються” показати свої декларації. А ти вір їм, вір що вони щось добре і конкретне зроблять для тебе (для Вас). Вони ж тільки про кармани думають (свої), за державні гроші існують, за державні справи навіть не беруться. Де той художник (на сайті плакався, що його малюнок вкрали)? Намалював мені малюнок де баба і хлоп розпилюють ковбок грубий на козлах?? На ковбку має бути написано “бюджет”. Вверху біля хлопа – зміни напис. Має бути написано :”Таже рівно пиляй !”. А біля баби – інший напис :”Та порівно-порівно…” А сама відкочує ногою один відпиляний ковбанчик, так щоб хлоп не видів. І все. Можеш запатентувати собі такий сюжет, дарую. Тільки пришли мені електронкою цей малюнок. Треба припасовувати до сільрад і міськрад. І то вже!!

Напишіть відгук