111


Проте, що в час війни у нібито патріотичному файному місті триває так званий фестиваль “Тернопільська брама” інтернет-газета “Про все” писала вчора.

Сказати, що інтелігенція міста шокована від такого публіцтва – нічого не сказати. Ще пів біди з тим ковбасним рекордом від виробника із сумнівною репутацією. Але біотуалети розміщені біля пам’ятника Шевченка – то маразм.

Невже організатори не чули про закон про заборону паління (куріння) та розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях?

Перчинкою так званого фестивалю стали співи бажаючих продемонструвати свої вокальні здібності. Перед запуском на сцену бажаючих навіть не протестували на наявність музичного слуху…5 comments

 1. МИХАЙЛО

  І де це все відбувається в файному місті?? На центральній площі, на Театральному майдані?? А як міська влада дала дозвіл тим “організаторам”??? Вона хоча б з громадськістю (навіть в особі представників громадськості – депутатів і відповідних фракцій депутатів в раді РАДИЛАСЬ )??? Чи громадськість тут ні до чого? Тут бізнес-інтерес владної верхівки! Так вот яке справжнє нутро цієї Вашої влади(міської), от чому в них бізнес – на І-му плані, а духовність, культура, раціональне, логічне мислення – мінімальне або й відсутнє. Треба визначити всіх депутатів, які давали “згоду” на таке дійство в центрі міста. Їхні прізвища мають бути опубліковані в майбутніх номерах “Тернопіль вечірній”, “ПОГЛЯД”,”ПРО ВСЕ” і інших масово читаючих виданнях електронних ґазет. Потурбуйтеся про те, товариші журналісти і блогери, міщани повинні знати за кого вони голосували, бо депутати зовсім втратили зв”язок зі своїми виборцями, зустрічі не організовують, не звітують і депутатські завдання не отримують. Хіба, користуючись своїми шкурними інтересами, отримують “завдання” від НАДАЛА, щоб потім “матеріалізувати” в свою вигоду. Провірте скільки депутатських запитів, депутатських звернень подав за час своєї каденції кожен з депутатів, на яку тематику і як вони вирішувалися чи не вирішувалися. Визначте причину: Чому?? Вам все стане ясно: хто з депутатів і за чим прийшов крізь горнило виборчого процесу, як він відстоює Ваші інтереси в міськраді. Буде таке собі “САМОВРЯДУВАННЯ в дії”, на окремо взятій території, в файному містечку, бо містом назвати Тернопіль в той час, коли ТВЕРДІ ПОБУТОВІ ВІДХОДИ не ПЕРЕРОБЛЯЮТЬСЯ – (і навіть в найближчий час – нічого не передбачається) – якось язик не повертається. Хто з депутатів і на якій сесії ставив це питання і як воно вирішено?? Всі повинні про те подумати – КУДИ ДІВАЄТЬСЯ МУСОР ! Чи ми тільки живемо на світі, щоб робити мусор??
  Про тих хлопців, що щоденно ходять по замінованій землі, під кулями снайперів і мінометів – напевно й слова не сказано на тій “дефеляді”. Хіба пам”ятає наша влада, що вона тримається на посадах тільки тому, що там хлопці-патріоти, а не шкурники-однокоритники… А можна було втрутитися владі, організувати й масове читання віршів про героїв-захисників,написаних самими меньшими нашими земляками й землячками 5 – 9 класів, матерів, що виростили таких синів згадати щирим словом в День Матері, все гарно пов”язати, то й городяни би не обурювалися про встановлення біотуалетів “трошки не в тому місці”. Нема у влади ЗВ”ЯЗКУ з виборцями, ох нема… І тому не знає про що думає народ. Що, вже відмінили через суд те рішення сесії міськради, де ВСТАНОВИЛИ ПЛАТУ за САДОЧАК ІНОГОРОДНІМ ?? Подякуймо адвокату Ростиславу НЕБЕЛЬСЬКОМУ й судді Тернопільського міськрайонного суду Братасюку В.М. !! Щиро подякуймо ! І вони діяли в межах діючого законодавства України ! Читаймо закрни, браття, раз хочемо жити в правовій державі, яку почнемо будувати ми, наші ровесники, а завершувати мають наші діти і онуки. За це й воюємо хто де може, споримо, доказуємо, а життя йде, проходить. Може радикальніше треба, бо часу багато нема. Ніхто не знає скільки кому відміряв Господь, а так
  хочеться хоч трошки пожити в правовій, справедливій державі…

 2. 111

  Постійно знайдеться якийсь ПОЦ, який прокритикує. Поїдьте в Європу, подивіться де і як проходять фестивалі. В Львові також відбуваюьься святкування в центральній частині міста біля ратуші. Не подобається – не ходіть. Або організуйте щось краще. Людям також потрібно якось проводити дозвілля і відпочивати. Хто захоче набухатистись – то він і в будній день таке зробить, все залежить від людини. І не потрібно грішити на такі фестивалі.

 3. Шурочка

  Та що ви так хочете, щоб той Тернопіль був селом без газу і світла … кругом в світі є фестивалі, в тому числі і пивні і ковбасні.
  На цю забаву прийшло багато дорослих і дітей посмакувати халявною і СМАЧНОЮ!! ковбаскою-рекордсменкою, відпочили і потішилися на сонечку.
  А біотуалети біля Шевченка може і зачепили витончений смак “тернопільської інтелігенції”, то що ж вони забувають, що кущики біля Шевченка уже давно мають репутацію природнього туалету, тим кому припекло… мабуть, організатори вирішили не відходити від традиції))

  Коли ж всі кругом перестануть кричати “ЗРАДА” на кожному кроці і подумають про переваги бізнесу, які платтять податки та інколи по святах ковбаскою пригощають))

 4. Таня

  Та ви вже самі задовбали зі своєю критикою! Ніц в місті нема, на вихідні нема де вийти – погано, щось організували – та як вони могли. Чисто по-українськи сам не зроблю і комусь не дам.
  Та хто там на то все дивиться, прийшли, потанцювали, хто має гроші поїли того мяска чи і випили трохи, що без того би ніхто не пив, та ше би і більше могли, потанцювали (це дійсно круто, в великих містах таке практикують, в нас не бачила або й не потрапляла), діти мали розваги. Де собі задумали там і порозставляли. І нащод патріотизму, клас, а в нас, що крім патріотичних заходів нічого іншого відбуватись не може, що помішались вже на тому. Не тільки в Тернополі ставлять ті сцени, організовують якісь заходи…так війна але є люди, діти які на неї не їдуть і що мають нудитись чи ті діти нічого в дитинстві не бачити?!
  Потім жалієтесь, що влада не дає розпочати свою справу, та ви один одному не даєте! Як могли так і організували, хватить шукати недоліки, на які вони самі могли не звернути увагу, і підсирати! Хочете допомогти, щоб це краще виглядало (як ви думаєте), то скажіть організаторам особисто, а не закидати обсираючі пости/статі.

 5. fix

  ага та сама фігня що ці пили на площі а пяне неадекватне атовське бидло катається машинами по парку… тай щей чіпаються до людей… так що нема різниці…. хто хоче там і пє.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.