Цими вихідними Тернопіль перетворився на рай для алкоголіків і просто любителів випити. У центрі міста, на Театральному майдані, знову так званий фестиваль. У минулі роки це збіговисько називали “Галицькою дефілядою”. Тернополяни досі з жахом згадують, як там валялись під ялинками пяні хлопи, а весь центр ще тиждень смердів сечею.

Нинішнє збіговисько назвали “Тернопільська брама”. Навіть намагаються замаскувати бухайлівку в інтелігентний захід (див. програму заходів внизу)

На ринку і в магазинах продавці продукції тернопільського м’ясокомбінату не радять купувати її своїм родичам та знайомим. Вигодувані на “хімії” свині Чайківського з “Агропродекспорту” викликають скепсис. Саме на такій сировинній базі працює тернопільський м’ясокомбінат, який купив агроолігарх Чайківський… А якщо зважити, що дане підприємство не вивозить здохлих свиней на ветсанзавод, виникає чимало питань…

Організатори п’янки пообіцяли й рекорд встановити- виготовити найбільшу копчену ковбасу в Україні. Зважаючи на те, що виготовлятиме її Тернопільський м’ясокомбінат, споживати її не варто. Цей заклад прославився тим, що в їхній продукції знайшли мишу.

Звичайно, у всіх бувають проколи. Наші краяни з Ланівець сумно жартують, що напевно Чайківський таки поставить не один рекорд з ковбаси, коли забере всіх своїх здохлих свиней з під Лановець, які чомусь не утилізовує на санветзаводі в Острові, а завозить на свиноферму в Настасові.

***

Програма так званого фестивалю “Тернопільська брама”
6 травня

14.00 – початок другого дня фестивалю “Тернопільська брама”. 15.00 – 17.00 – танцювальні майстер-класи від Social Dance Club. 16.30 – встановлення рекорду “Найдовша в Україні копчена 400-метрова ковбаса”.Безкоштовне частування.

17.00 – дитяча локація: програма “Тролі”.

18.00 – квест для дітей.

18.00 – гурт Mr. Freeman.

19.00 – гурт D.Kray.

20.00 – гурт Kelush and The Bastards.

21.00 – гурт “Сальдо Назад”.

7 травня

14.00 – початок третього дня фестивалю.

16.00 – 17.00 – танцювальні майстер-класи від Social Dance Club.

17.00 – дитяча локація: програма “Майнкрафт”.

18.00 -дітей розважатиме робот Фаня.

18.00 – гурт «Сержант Блюз».

19.00 – гурт «Патроничі».

20.00 – гурт Nebraska

21.00 – гурт The Hypnotunez.

22.30 – урочисте закриття фестивалю “Тернопільська БРАМА”.

 

3 comments

 1. МИХАЙЛО

  Та й що ковбаса найдовша, може й без мишей всередині. Побачимо чи цей захід погоджувався з міською владою, яка в свою чергу мала б подумати й про біотуалети, і про те, щоб було побільше поліцейських патрулів, і не тільки з автомашинами. Щоб і в цивільній формі були дужі хлопці-богомольці. І про те, щоб в лікарнях дижурили найкраші персонали, і щоб машини швидкої мали вдосталь пального. Про все думати Надалу і його команді треба. Тоді й цивілізовано все відбудеться. Я бачив в поляків подібні заходи відбувалися, то самої влади не бачив, бо й не міг чужинець її знати, але дух влади, її присутність всюди відчувалася (ще в 2001 році, як Дональда Туска від громадянської платформи підштовшували до уряду його прихильники по партії). Європа ж все таки ! І нам вчитися такого треба.

 2. Даник Михайло

  Пробачаюся що вертаюся ще раз на сторінки цієї ґазети-трибуни, де й простий хлоп може виразити свою думку. А думка моя така : Ви, шановні тернополяни і гості міста там веселіться, вже трохи по роботах ( городи позасаджували, сапання ще нема, та й не піст християнський, тепло ).З дітьми і подружками. Тільки Ви всі не забувайте, що п”ємо, ходимо й гуляємо вільно в своєму місті тільки через те, що на “нульовці” в зоні АТО ЩОДЕННО ГИНУТЬ НАШІ ХЛОПЦІ. Може би й для них якої кращої ковбаски (бажано – копченої, щоб доїхала до передової). Думаю, в файному місті мусять бути хороші, надійні волонтери. Ще якихось закруток (огірків, компотів, тушонок зібрати) і при оказії – передати нашим хлопцям, не обов”язково чи вони з тернопільщини. Нам всіх наших шкода. А на передовій, кажуть наші волонтери – дуже хринове постачання продуктів як для воєнного часу. Перед Пасхою наші волонтери були, скоро знову поїдуть, то, розказують – варенники прямо руками розхватали з великої каструлі, навіть не розігрівали. Друга- третя лінія оборони снабжається значно краще. Там і спецвійська – мордатіші. Може би трохи держслужбовців туди направили, кажуть вже в кого була військова кафедра, получив офіцерське звання а в армії не був, то якраз час перевірити чи дійсно офіцер, чи боягуз. Надалі всіх кандидатів на держслужбу – якщо в армії не був (чи маєш офіцерське звання чи ні ) – зрізати на конкурсі на посаду. І тоді трохи буде лад. Як Ви думаєте??

  1. Шурочка

   В мене друг зараз в ато, приїхав у відпустку, гарно відгодований …. годують в Ато зараз на відвал (принаймі в тих місцях де йому довелося побувати), тушонками годують навіть собак… Їжі в досталь, єдине, що нема солодощів і сала… а все решта є!
   Вернувся на фронт, з кілограмами цукерок і печенюх, і як не дивно, купив кілька банок тернопільської тушонки : “Хлопцям показати, яка то має бути тушонка!”)

Напишіть відгук