Глибока трансформація починається в Carpathian Yoga Fest 2017

Поділитися

У 2017 році головна йога подія України пройде на еко курорті Ізки в Закарпатті з 3 по 9 червня. На IV міжнародному фестивалі йоги Carpathian Yoga Fest 2017 всі зацікавлені зможуть зустрітися з однодумцями, а також кращими українськими та світовими майстрами йоги.

Захід щорічно збирає сотні людей з 2013 року. Організацією займаються найбільша формація йоги в Україні «Yoga IF School» і компанія «Yoga Market», що спеціалізується на реалізації товарів для йоги. Одне з основних гасел фестивалю: «Йога – це прекрасно, надихаюче, доступно і корисно!».

На Carpathian Yoga Fest буде цікаво людям будь-якого віку незалежно від рівня підготовки. На цей раз була змінена концепція: три сцени, щоб зробити більш цікавими заняття для йогів з різним досвідом.

Всі учасники заходу зможуть:

• отримати насолоду від неймовірно красивої природи західної України;

• комфортно відпочити у великій компанії людей зі схожими інтересами;

• навчитися новому на численних розважальних воркшопах і майстер класах;

• розкрити свій потенціал на заняттях професійних майстрів йоги Андрія Лаппа, Максима Загуменнікова, Олени Сідерської, Віталія Шакірова, Юрія Сулика, Енотоні Скотта та інших практиків;

• повністю перезавантажитися фізично і морально;

• зануритися в приголомшливе свято життя під музику ATMASFERA;

• насолодитися смачними стравами з натуральних продуктів від ресторану курорту Ізки – буде представлено меню декількох видів (традиційне, для вегетаріанців і веганів);

• взяти участь у встановленні Рекорда Гіннесса «Наймасовіше вуглеходіння».

Програму івенту доповнять піші та кінні прогулянки в гори, масажі, відвідування лазні, невеликого озера і відкритих басейнів, посиденьки біля великого багаття до глибокої ночі і багато інших як безкоштовних, так і платних розваг. Заявлено про організацію наметового містечка, що розширює можливості вибору житла, на території якого можна розкладати багаття і приймати душ. Для гостей відкриється ярмарок з натуральними продуктами харчування, пам’ятними сувенірами, товарами для йоги.

Окрему увагу організатори приділили дітям – батьки, які бажають відвідати Йога Фест, можуть сміливо брати з собою своїх чад – для них передбачена окрема програма цікавих занять під наглядом. CYF 2017 – це чудова ідея корисного, насиченого, багатого враженнями сімейного відпочинку!

Квитки на фестиваль вже в продажу, до травня їх можна придбати за зниженими цінами. Всім відвідувачам будуть доступні вечірні шоу-програми, розважальні заходи та сцени Free1, Free2. Дорожчий квиток дає перепустку до сцени Stars, на якій виступатимуть хедлайнери Carpathian Yoga Fest 2017.

Багатії та злидні Тернопільської міської ради

У тернопільському “тролейбусі щастя” буде грати жива музика у День вишиванки