Переключіться на темний режим, який ніжніший для очей.
Переключіться на режим освітлення, який буде більш приємним для очей в денний час.
У тернопільському “тролейбусі щастя” буде грати жива музика у День вишиванки
1.1k перегляди
Поділитися
У тернопільському “тролейбусі щастя”«Україно моя вишивана» у ДЕНЬ ВИШИВАНКИ, 18 травня, звучатиме жива музика у виконанні студентів факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Тут ви зможете почути пісні про нашу славну українську вишиванку. Студенти-філологи читатимуть вірші, легенди.
18 травня тролейбус ЩАСТЯ курсувати по маршруту №11.