111

Нещодавно тернополяни були шоковані від ганебної масової п’янки, яку влаштували на Театральному майдані під брендом “Тернопільська брама”.

З вчорашнього дня вантажівками знищується парк Тараса Шевченка, де під так званим патронатом мера проведуть цими вихідними ще одну масову п’янку – “Хмільний кухоль”. Приводом знищення газонів у парку стало святкування Днів Європи. Саме так убого сприймає команда Надала європейське свято. Точніше, без алкоголю – ні кроку.

В офіційному прес-релізі організатори п’янки виправдовуються ось так: “Святкуємо Дні Європи разом. Безліч цікавих конкурсів, представлення кращих пивоварень України а також продаж пива та закусок. Це свято у стилі європейських традицій, концепція якого запозичена з таких фестивалів як Октоберфест, які є вагомою частиною європейської ідентичності”.

Сумно, адже партія “Свобода” йшла до Тернопільської міської ради під брендом антиалкогольної риторики.

Прихильники пивного фестивалю знаходять виправдання меру, що фестиваль пройде у парку, а не на центральній площі міста.

 5 comments

 1. Ivan

  Завжди знайдеться якась СВОЛОТА, яка лише спаплюжить. Спробуй організуй якесь дійство. Всі тільки те і вміють, що критикувати і обсирати, а кажуть , що українці хороша нація (брешуть). Якщо такі кмітливі , то орагізуйте щось для нашого “Файного міста”. Цікаво хто такі заказні статті пише ? Полюбому відвідуватиме даний фестиваль і буде радіти. Але ж то тре якось пропіаритись, за статтю ж бабки забашляють. В Європі такого плану фести регулярно проводять, і нічо, всім подобається. А тут, хоч щось, організували для нашого “СЕЛА” і вже критика пішла.

  1. Тетяна Кудінова

   Ото беріть “ваше село” і їдьте пити пиво і пісяти під рідну хату до районів, звідки ви прибули до Тернополя за мамині “італійські” гроші. І заберіть з собою роздавачів халявної “кобаси” і всіх дешевих та “пустих” фестів, бо їх без вашої підтримки перестануть вважати “рестораторами” і “благодійниками”.
   І висновки про націю і місто залиште для п”яних розмов серед ваших однодумців. Або вже нарешті наїжтеся і напийтеся та починайте … працювати над собою і думати головою, а не шлунком. Критика такого рівня заходів буде “палюбому”, бо Тернопіль це є місто старе і мудре, а “бабки башляти” якраз будуть за те, щоб “освятити” у влади відсутність культурного змісту цих “шоу”, які ще й від реальності
   в державі та Тернополі відірвані. Спочатку треба визначитись зі своєю ідентичністю з використанням відомих у світі ( не тільки у Європі) концепцій освіти і постійного самовдосконалення, і тут, мабуть, не з Октовберфесту треба починати…

 2. МИХАЙЛО

  Пане Йване з “села”. Не всі хто є дописувачем до цієї чи любої іншої ґазети пише “за бабло”. Просто душа людині накипіла – от людина і висловилась.До речі: а хто ж ця людина ?? Пане Машлянка: що, дальше продовжуєте формувати статті без авторства ?? Тоді все “приписуємо” Вам. Так належить. Хтось пише статтю чи коментує її, вказує справжнє ім”я, а якщо треба – то й прізвище. І нічого в цьому нема що народ відкрито обговорює те що добре, чи те, що не дуже добре. Свобода висловлювань, обмін думками. Та й 21-ше століття надворі, вік інформатизації. Нічого не утаїш. Сьогодні влада щось приховає – завтра пів світу про те знає. Ліпше зразу – ПРАВДУ і ВІДКРИТО. Більше толку буде. У всьому. Будьмо !!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.