Керівник підрозділу протидії наркозлочинності УКП ГУНП в Тернопільській області Михайло Димида каже, що затримали наркоторговця на гарячому саме під час реалізації чергової “дози”. Уже відомо, що наркосировину він закуповував у сусідній області, а туди вона потрапляла контрабандою з країн Європи. Наразі оперативники встановили особи близько п’ятдесяти покупців, які купували “Субутекс” у мешканця обласного центру. Відомо, що постійні клієнти за товаром приходили одразу за місцем проживання “бізнесмена”, а інші про покупку домовлялися телефоном.
18 травня наркоторговця затримали відповідно до статті 208 КУпАП. Йому оголосили підозру згідно з статтею 307 частина 1 ККУ – Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу, а саме – взяття під варту.
Михайло Димида звертається до молоді, не вірити розповідям про те, що вживання “Субутексу” безпечне для організму. Ці таблетки, як і героїн, викликають дуже швидку залежність, а ломка після нього навіть сильніша. Достатньо 2-3 разів, аби сформувалася психологічна залежність – бажання постійно перебувати у стані безмежної радості і щастя. З часом виникає необхідність збільшувати дозу.
Пам’ятайте, якщо приймати “Субутекс” не в медичних цілях, ризик стати наркоманом суттєво зростає, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області