18 травня, групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення було проведено роботи по вилученню та знищенню авіабомби ФАБ-250 часів Другої Світової війни, яка була виявлена на полі поблизу с. Плісняни Зборівського району. Аварійно-рятувальний загін вкотре застерігає населення про обережне поводження з невідомими та вибухонебезпечними предметами. У разі виявлення вибухонебезпечних або інших предметів звертайтеся за номером 101.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/05/18620475_1469703769773459_5781998352130075636_n-150x150.jpg)
Тернопіль – місто безпечне для життя чи пішохід – потенційний смертник?
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/05/c82cc4e14a1d2c8c8ffff9840d24b558_L-150x150.jpg)