Руслана виступить у фіналі Євробачення

Поділитися

13 травня у прямому ефірі великого фіналу Євробачення-2017 відбудеться світова прем’єра від зірки міжнародного масштабу.

З 2015 року у гранд-фіналі виступають не лише учасники конкурсу, а й світова зірка, що стає хедлайнером концерту та представляє свій новий хіт.

Вперше запрошеним гостем Євробачення став Джастін Тімберлейк (JustinTimberlake), який у минулому році з головної сцени конкурсу представив для кількасот мільйонної аудиторії пісню «CAN’T STOP THE FEELING».

Цьогоріч організатори конкурсу до останнього тримали інтригу, а пошанувачі сучасної музики висували неабиякі здогадки, хто ж саме стане окрасою фінального концерту, який відбудеться у Києві. І лише сьогодні стало відомо, що цю почесну місію надали першій переможниці Євробачення від України – Руслані.

На головній сцені Євробачення, володарка десятків світових нагород, Руслана представить свій новий сингл під назвою «It’s Magical». На разі відомо, що трек записано англійською та українською, однак обидві версії об’єднує ще й загадкова екзотична мова.

Артистка вже почала репетиції на сцені Євробачення. Нагадаємо, що до фіналу конкурсу – лише два тижні. Продюсери шоу говорять, що він ще більш потужний хіт, аніж її переможні «Дикі танці».

На iTunes вже відкрито попереднє замовлення треку «It’s Magical» / “Я Люблю”.

Особливості оформлення права на спадщину, яка відкрилася за кордоном

Земельний шантаж у селі Максимівка