111

Нині рідні хвилюються навіть не стільки про втрачені кошти, скільки про здоров’я старенької, адже бабуся від пережитого не може отямитися.

До поліцейських звернулися рідні пенсіонерки і повідомили про те, що в помешканні бабусі побували двоє невідомих осіб. Жінка та чоловік принесли начебто допомогу від пенсійного фонду, але після того, як незнайомці покинули помешкання, звідти зникли всі заощадження.

Вже на місці злочину правоохоронці з’ясували – потерпіла, 1937 року народження. По обіді до її квартири зайшли чоловік та жінка. Сказали, що принесли 600 гривень, які держава в якості разової допомоги виплачує учасникам війни. Бабуся взяла до рук дві купюри номіналом по п’ятсот гривень, а благодійники стали вимагати решту. Пенсіонерка взяла кошти, віднесла до кімнати, де тримала свої збереження, й із сховку вийняла 400 гривень.

Вже в коридорі зловмисники розіграли свою злодійсько-шахрайську схему: жінка раптом згадала, що старенькій конче треба вписати свої дані у якусь відомість і потягнула пенсіонерку на кухню, а напарник зловмисниці тим часом проник до кімнати, де лежали гроші. Злодій вигріб усе: і «допомогу», і понад десять тисяч гривень збережень борщівчанки, і навіть дерев’яну шкатулку в якій бабуся тримала свої прикраси.

Старенька одразу помітила крадіжку, стала телефонувати до рідних і ті – до поліції.

Оперативники встановили – зловмисники пересувалися на автомобілі марки Mercedes E-Class синього кольору з номерами литовської реєстрації JEE 327 (на фото).1 comment

  1. Даник Михайло

    Тут збилося все на купу: : ЗАХЛАННІСТЬ БАБКИ (старшої людини) ДО ДАРМОВИХ ГРОШЕЙ, і ЇЇ необізнаність (відсутність логічного мислення), і ДОВІРА до ЧУЖИНЦІВ. Необізнаність заключається в тому, що ЧУЖИНЦІ “хотіли” від імені держави допомогти УЧАСНИКАМ ВВійни. Бабка з 37-го року народження (чужинці напевно цього точно не знали) могла б “включити МОЗҐИ” і подумати, що дердавою визначено коло учасників війни – по 32-й рік народження включно. Довіра до ЧУЖИНЦІВ заключається в тому, що таку подяку від держави могла б з легкістю принести місцева поштарка, яка приносить пенсію, і яку бабка напевно знає в обличчя. Та й поголос про таку подяку від держави можна було б десь по радіо чи по тєлєку почути. Тупа байдужість і награмотність, необізнаність. Поминай як звали тих шахраїв – ґіпнотизерів на машинах з іноземними номерами.
    Тому завдання для всієї поліції області, і для пана Богомола О.М. зокрема : створити мобільні групи з працівників поліції ДПС і працівників бувшого ДАІ чи як вони тепер називаються, але виконують функції підтримання Правил дорожнього руху – цієї Конституції доріг. Всі члени такого екіпажу повинні мати права на управління автотранспортом. Всі! Щоб в разі віднайдення таких машин з іноземними номерами, та ще й не перереєстрованими в установленому порядку і в встановлений термін – просто відтранспортувати на штрафплощадки перед МРЕО. Там же, на штрафплощадках – НАВЕСТИ ПОРЯДОК з тим мотлохом, який там знаходиться, одні – через суди КОНФІСКУВАТИ і ВІДДАТИ в райвідділки поліції (дільничні поліції – без транспорту), металолом – здати на МЕТАЛОЛОМ – і ПОРЯДОК. Звільнити місце для напливу іномарок з єврономерами. Особливо це має місце в сільських місцевостях. Там теж (вибірково і без попереджень місцевої влади має бувати Ваш патруль).
    А дальше, хлопці-богомольці, що там нічого нема про той випадок, який мав місце в ніч на 4-те квітня цього року в Борщові??? Олександре Миколайовичу, щось не допрацьовує Вами очолювана поліція області ! Робіть брифінг, повідомте про хід розслідування пограбування підприємця (та ще й з нанесенням важких тілесних…). Це так не має минутися безслідно і безвідповідально ! Захищайте честь мундира, і в першу чергу – борщівської поліції. Не мовчіть!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.