Чортківський прокурор Кобель хоче отримати землю, щоб узаконити свої хороми

Поділитися

Громадські активісти ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок повідомили у соцмережі про кричущий факт поведінки заступника керівника Чортківської міської прокуратури Тараса Кобеля: “9 червня 2017 року в стінах Чортківської міської ради відбулась знакова подія для одіозного заступника керівника Чортківської місцевої прокуратури Тараса Ярославовича Кобелі. Цього дня на сесії міської ради розглядалось питання надання земельної ділянки цьому горе-прокурору. Питання, винесене на голосування, не набрало достатньої кількості голосів. І тоді обурений Кобеля прилетів на сесію міської ради для того, щоб депутати повторно розглянули його і проголосували.

А почалось усе у 2006 році. Тоді колишній голова Чортківської міської ради пан Билиця (до речі, односелець Тарасика) намалював йому рішення сесії, не виносячи питання на голосування. Цим він надав дозвіл на збір матеріалів, необхідних для приватизації цієї землі, незважаючи на охоронну зону водозабору, з якого п’ють воду половина чортківчан. Термін дії рішення – один рік, а Тарасик прийшов у міську раду лише через 10 років, щоб узаконити збудований ним будинок аж на 330 кв.м.

Чому прокурору Кобелі можна будувати будинок, не маючи документів на земельну ділянку та дозволу з Державної архітектурно-будівельної інспекції? Чи зміг би таким чином побудувати будинок житель м.Чортків чи воїн АТО? Однозначно ні! Прокурорська рука не дозволила би такого свавілля. А от прокурору можна, бо він сам є закон!

Чи може приходити прокурор на сесію міської ради і чинити тиск на депутатів щоб останні повторно голосували? Чи може Кобеля порушувати закон? Чому після сесії міської ради він погрожує депутатам? Хіба це рівень……..?

Шановний Тарасику! Не можна на основі підробленого рішення продовжувати виготовляти документи на земельну ділянку, мотивуючи тим, що там стоїть будинок! Заберіть свій будинок, а земельну ділянку нехай Чортківська міська рада надасть воїнам АТО або дітям сиротам. Це ж ваше гасло, прокурори!

Депутати – також люди і не треба дивитись на них з висоти. Нагадаємо Вам, шановний прокуроре, як одного разу в зимову пору, на автомобілі УАЗ у стані алкогольного сп’яніння ви падали з цієї висоти, опинившись біля самого підніжжя Вигнанської гори, повністю роздутим, а Ваше прокурорське посвідчення віднайшли за декілька десятків метрів від ДТП. Лише зв’язки врятували Вас тоді від законної відповідальності. Прокурори! Не будьте, як Тарасик”,- закликають автомайданівці.

Mail.Ru, яка володіє “ВКонтакте” і “Одноклассники”, хоче обійти заборону на діяльність в Україні з допомогою “Пошукача”

Допоможіть врятувати рідних: перевірена схема заїжджих шахраїв