Кожен дощ у Тернополі за останнє десятиріччя перетворює файне місто у жалюгідну подобу Венеції. Міський голова Сергій Надал має у бюджеті кошти на стелення бруківки навіть у лісі ( так званий парк здоров’я), а ось коштів на ефективну прочистку водостічних мереж – ні.

Як наслідок у кожен більш-менш сильний дощ наші вулиці перетворюються у повноводні ріки, а всюди, де забита каналізаційний стік утворюються озера на кілька діб.

Затопило, як завжди “Оболонь”. Тепер вже після ремонту вулиці. Про водовідведення тут також не чули майстри. Місцеві мешканці надіслали нам фото, щоб продемонструвати ситуацію. зараз їхні хати знову затоплені, хоч проектанти і майстри, які виконували ремонт дороги, запевняли, що вже все враховано і ніякий дощ мешканцям “Оболоні” не страшний. Як таке може бути? хто нестиме відповідальність за таку халатність? невже після кожного дощу пожежники будуть приїжджати, коли вже будинки затоплені?

Відео Від Тарнополя до Тернополя

2 comments

  1. Анонім

    Така влада на чолі з мером…..думають лише про себе…..і дорога по вул . Оболоня зроблена лише з розрахунком….потрібно знести декілька будинків….завжають….ось і зробили нам “Винецію”…все прораховано….щиро вдячні пожежним службам…хлопці молодці…

  2. Ігор

    Ганьба такому меру…який не думає про мешканців …

Напишіть відгук