У Тернополі знайшли крайнього чиновника, який нібито розікрав обладнання пологового

Поділитися

На Тернопільщині колишній працівник Управління капітального будівництва Тернопільської ОДА постане перед судом
Тернопільською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість) стосовно колишнього службовця Тернопільської ОДА.
Досудовим розслідуванням встановлено, що колишній працівник Управління капітального будівництва Тернопільської ОДА неналежно виконуючи свої службові обов’язки, підписав завідомо неправдивий акт прийому-передачі медичного обладнання для Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина». Насправді, обладнання за держазмовленням не було доставлено в повному обсязі, внаслідок чого державі спричинено шкоду на суму понад 680 тис гривень.
Крім того, оголошено у розшук службову особу одного із столичних товариств, яка отримавши кошти з державного бюджету, не поставила частини обладнання для потреб комунального закладу Тернопільської обласної ради «Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина», повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

Справу про “грабіж валютчиків” передали до суду

Майже 500 тисяч українців перетнули кордон з Європою без віз