111


Про золоті верби, які ростуть за міським головою Тернополя Сергієм Надалом, начувані в усій Україні. Правда, юридично у нього все “грає”, але інтереси мешканців Тернополя ніколи не враховує. Тішуться з діяльності мера лише аморальні підприємці, горе-будівельники та інші діячі, які будують бізнес на сльозах і прокльонах людей. Поки не розуміють мер і його шайка, що все до нього чи його дітей-внуків “повернеться сторицею”…

Ось так і сьогодні Сергій Надал “втрив” мешканцям вулиць Петлюри, Симоненка, масиву Дружба, які прийшли в мерію проти забудов, які порушують їхні права. “Міський голова каже, що все в межах законодавства. Якщо тернополяни не згідні, нехай звертаються в поліцію, прокуратуру, тощо”,- повідомляє в соцмережі журналіст та громадська активіст Любов Вовк. яка провела відеотрансляцію зустрічі.

Цікаво, чи знайдеться у Тернополі багато дурнів-виборців, які проголосують за Сергія Надала на наступних виборах?

2 comments

  1. юрій

    давно за цим лисим і його прибічниками плаче довічне увязнення і це буде цілком зоконно і справедливо .

  2. Анонім

    З трьох вулиць Петлюри,Симоненка,масив Дружби,прийшли в мерію,вісімнадцять людей це що громада,себе вони рахують аж смішно що назбиралося з трьох вулиць стільки людей. Це проплачені Фостяком , який піариться за СПІДНИЦЯМИ жінок.

Напишіть відгук