Як “нагрівають руки” у Струсові

Поділитися


Не байдужий мешканець Струсова Ігор Дзвінка оприлюднив у соцмережі інформацію про те, як керівник села Роман Бойко порушує закон:”Думаю, ВІДОМО всім місцевим, кому маємо дякувати за чистоту в центральній частині с. Струсів… Звичайно ж Ревутовій Марії Йосипівні. І зранку, і вночі вона здійснює прибирання вулиць, підмітає дорогу, очищує урни від сміття, стежить за клумбами та газонами… АЛЕ КОШТИ ОТРИМУЄ НЕ ВОНА і ДАЛЕКО НЕ У ПОВНОМУ РОЗМІРІ! Більше того, ПРЕМІЙ (а їх було протягом року – ШІСТЬ!) ВОНА ТЕЖ НЕ ОТРИМУЄ!!! Ці кошти ОТРИМУЄ (див. фото доданих в коментарях документів) Козак Ліда (дружина ТОГО САМОГО Козака Ромця, котрий 3-го травня отримав вирок суду, а в середині травня написав кляузи в податкову та прокуратуру)! Думаю, частину цих коштів, а може і всі преміальні, вона віддає шефові – сільському голові… але і сама має вигоду, бо йде робочий стаж! Цікаво, хтось бачив Козак Ліду за роботою двірника?..
На жаль, Бойко НЕ ХОЧЕ офіційно працевлаштовувати Ревутову М.Й. Відповідно, вона не отримує ні стажу, ні соціальних пільг, ні повної суми коштів, а лише те, що їй вділять.
Пора цю “лавочку закривати”! 01.06.2017 р. працівники податкової попрацювали в Струсові по цьому питанню… а 02.06.2017 р., оскільки довіри до них мало (БО ТАМ ПРАЦЮЄ й СИНОЧОК “мера”!) відповідне звернення подане й в поліцію, на що її працівники відреагували – зафіксували факт, взяли пояснення від Ревутової М.Й та свідків.
До речі, штраф за працевлашування без офіційного оформлення – 97000 грн.”, – пише Ігор Дзвінка

Сьогодні вночі Дністер може піднятися на метр

У Струсові за рік часу сільський голова не спромігся організувати збір сміття та прибрати стихійні звалища