Майстер-клас з “літроболу” від депутатів Тернопільської облради

Поділитися

У рамках підготовки до участі у IV Всеукраїнській спартакіаді серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських та селищних рад команда депутатів та працівників місцевого самоврядування взяла участь у Спартакіаді працівників органів місцевого самоврядування Тернопільської області. Змагання проводились 19-21 травня 2017 року на базі оздоровчого комплексу «Лісовий» у селі Скоморохи Бучацького району. Урочисте відкриття відбулось 19 травня. З вітальним словом і побажанням успіхів у високій спортивній майстерності, до присутніх звернувся Іван Бабійчук (регіонал зі стажем, керуючий справами виконавчого апарату Тернопільської облради).
Спартакіада закінчилася тим, що було на що подивитися, як делегація обласної ради впала лицем в болото, і це все за кошти платників податків.
На відео в головній ролі лежачого лицем в траві, майстерно відіграє голова бюджетної комісії Тернопільської облради, член фракції радикальної партії Ляшка, Сергій Швець…
Дальше без слів …
Громадська організація “Скеля”

В Збаражі встановлюють знаки які в ночі мерехтять повідомляючи водія про пішохода

На смердючому тернопільському озері відбудеться чемпіонат світу та Європи з водно-моторного виду спорту