“В перспективі плануємо встановити таке обладнання на всіх переходах з великою інтенсивністю руху!!! P.S. Конструктивні зауваження і пропозиції по темі даного допису приймаються)) Коментарі типу: “а чому біля нас такого нема” або “а коли на нашій вулиці будуть тренажери” чи “мій сусід лиє воду під мій пліт, а влада нічого не робить” буду вважати риторичними))) Дякую за розуміння!!!”,- – завершує жартома свій пост збаразький посадник.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/07/zarvanyzya_prog2017-150x150.jpg)
14-16 липня відбудеться проща до Зарваниці
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/07/skelya-150x150.jpg)