На Житомирщині у батьків-язичників відібрали дітей через вегетаріанство

Поділитися

Сусіди скаржилися, що вічно голодні діти приходили та просили в них їсти.

На Житомирщині соціальні служби відібрали дітей у батьків через підозру в поганому харчуванні. Батьки ж твердять, що діти є вегетаріанцями через релігіні переконання, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тато і мама сповідують рідновірство та годують дітей тим, що вважають за правильне. “Це гречка з травами і салат – огірки, помідори і олія”, – каже Святозара Батєнкова. Відсутність у раціоні трьох дітей м’яса дорослі проблемою не вважають. “Якщо результат такий, що дитина активна, здорова, непідвладна хворобам – значить, харчування того варте”, – каже мама дітей.
Однак у селі переконані, що діти недоїдають. Родина язичників оселилася в Буках п’ять років тому, і відтоді, кажуть сусіди, до їхніх дворів постійно приходили голодні діти. “Навіть до чоловіка мого приходили: дядя, дай їсти. Я сама салат виносила з курки – і вони їли”, – каже одна з селянок. Люди поскаржилися до сільради. Там ситуацію дослідили та вирішили забрати малечу до притулку. “Старша дівчинка ходить в Корчацьку школу, тільки щоб наїстися”, – каже Тетерівський сільський голова Валентина Ільницька.

Тепер Богдан, Ангеліна і Лев звикають до життя у притулку. “Нормально, але не так, як удома з батьками. Тут матюкаються, курять, ще тут не так часто випускають на вулицю”, – каже донька язичників-веганів Богдана Батєнкова. Діти в притулку їдять те ж, що й усі, окремого меню для вегетаріанців просто немає. “Що держава передбачила – те і є”, – каеж вихователь-методист центру реабілітації дітей “Сонячний дім” Руслан Селюченко. Дітей у центрі називають доглянутими і здоровими. “Таких бачимо уперше”, – зізнається психолог Алла Болуй, повідомляє ТСН

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Чоловік і жінка кохалися на сходах продуктового магазину

Секрет популярності 63-річного українського ресторану “Veselka” у Нью-Йорку