У Тернополі зчинився скандал відразу, як тільки громадськість дізналася, що знайшовся якийсь інвестор, який хоче загарбати 2 гектари землі у парку “Топільче” під тенісні корти. 11 кортів мали були платними, а один – безкоштовний. Проте, з часом інформація викристалізувалась. Інвестором виявився голова місцевої федерації тенісу Олександр Цибульський. З 12 тенісних кортів апетити зменшились до 4. Із одного безкоштовного тенісного корту для любителів тенісу, “викроїли” кілька годин. Вибрав для цього “благодійник” надзвичайно незручний час – в обід – з 13.00 до 15.30.
Небайдужі тернополяни обурені, оскільки мали 2 тенісні безкоштовні корти, хоч і старенькі, а тепер їм врізали час, коли люди на роботі.

Краяни обурені, що “тенісні заробітчани” знищать величезну зелену зону в парку “Топільче”.

Також платні тенісні корти влада планує звести з допомогою так званих інвесторів у парку Національного Відродження.

 

 

1 comment

  1. Віктор

    Не пишіть всякої фігні, якщо не знаєте ніякої конкретики… не здивувало, що один з кортів на схемі відрізняється? То уточню: саме це й буде безкоштовний корт (повністю) для тернополян… так передбачено інвестиційною угодою і так буде… бо ніякий інвестор платних АСФАЛЬТОВИХ кортів будувати не буде…

Напишіть відгук