111


У Теребовлі сталася жахлива трагедія: на полі між райцентром і селом Кровінка місцевий фермер заїхав на доглянутий город і знищив врожай хліба. Про це журналісту “Про все” повідомила теребовлянка Марійка Макогін. Вони з чоловіком доглядали 30 соток землі, тому й гарно вродило зерно. За тиждень можна було зібрати хороший врожай – до 3 тонн хліба.

Розповідаючи про трагедію, жінка ледве стримувала сльози. Таке горе їхній родині приніс нібито фермер Петро Сигнатович. Принаймні, про це родині розповіли свідки такого безумства.

-Як можна знищити святий хліб, посікти його, а зверху полити гноївкою?- дивується пані Марійка. Хіба можна таким людям після цього довірити обробляти землю?

Навіть правоохоронці, які приїхали на виклик, були шоковані, побаченим. Правда, зафіксувати не могли, бо батарейки на фотоапараті сіли.. Та й  їхали на виклик – 2 години.

Кілька років до того на цих землях росли бур’яни. Коли родина Макогонів взяла город на 30 соток, то бур’яни були вищі 2 метрів. Землю добре обробили, підживили. Восени посіяли хліб. А весною влада заявила, що ці ділянки нібито віддадуть воїнам АТО. Проте виконати обіцянку не може, бо не має затвердженого генплану.

Фермер же так вчинив, бо нібито не мав де виляти гноївку…

Воїни АТО нібито хочуть цю землю віддати йому в оренду…

Чому так ганебно вчинив фермер – ми поки не змогли довідатись з перших уст. Проте, у коментарях до публікації “господарник” може пояснити свої дії…

***

Слідкувати за розвитком новини можна на нашій сторінці у Фейсбук  на youtube-каналі та гугл+  Підписатися та стежити за найцікавішими онлайн-трансляціями можна тут

Підписатися на наші новини можна в twitter та instagram 

 

5 comments

 1. Анонім

  батарейки в правоохоронців сіли . . . )))

 2. Віра Бровар

  ТАКЕ МОЖЕ ЗРОБИТИ ТІЛЬКИ БОЖЕВІЛЬНИЙ АБО ВОРОГ! НОРМАЛЬНОМУ ГОСПОДАРЮ ТАКЕ В ГОЛОВУ НЕ ПРИЙДЕ! СУДИТИ,ЯКЩО СВІДКИ Є .І ЩОБ ЗАПЛАТИВ ЗА ЗНИЩЕНИЙ УРОЖАЙ!

 3. анонім

  Наказати його підпалом і нехайвін доказує

 4. Анонім

  А нічого,що дане поле в цього фермера в оренді?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.