111

Все заради піару. Саме так останні роки сприймають краяни діяльність влади. Коли ж на Тернопілля приїжджають високопосадовці зі столиці, все зводиться до того, щоб створити їм неймовірну зону комфорту. Тоді в урядовців складається враження про їхні неймовірні успіхи, що їх тут люблять, а, отже, варто ще виділяти гроші з бюджету місцевим діячам.

Як ми писали, завтра до Тернополя прилетить керівник уряду Володимир Гройсман.

Проте, глава Кабміну не збирається слухати, що натворила його реформа децентралізації. Володимир Борисович побалаболять першим, послухають хвальбу від керівника облдержадміністрації Степана Барні і підуть спілкуватися з пресою Якщо вдасться, журналіст “Про все” спробує задати кілька критичних питань. Зокрема, чому адміністративна реформа має такий поганий законодавчий супровід? Чому вона не проводиться у комплексі. маємо неувазі, ліквідацію райдержадміністрацій. Для чого у Підволочиському районі  місцева адміністрація у кількості 100 чиновників, якщо там увесь район став обєднаною територіальною громадою, окрім “депутатського села” Токи? Не краща ситуація у Теребовлянському районі… Райдержадміністрації мали б контролювати дотримання законів України на їхній території. Для чого тримати стільки бюрократів? Який сенс реформи?

Ще одне питання просили задати читачі “Про все” – для чого з бюджету України витрачають шалені кошти – мільйони на зарплату керівництва Укргазвидобування, Укрпошти, Укрзалізниці. Це при тому, що більшість пенсіонерів отримують тисячу гривень пенсії, а середня зарплата в Україні сягає трохи більше 5 тисяч гривень. Голова Правління держкомпанії Укразвидобування Олег Прохоренко має зарплату 1 мільйон гривень, а його секретарка – 44 тисячі гривень на місяць. Голова «Укрпошти» Ігор Смілянський має в місяць 333 тисячі гривень. Зарплата керівника “Укрзалізниці” Войцеха Бальчуна становить від 800 тисяч до 1 мільйона доларів на рік.

Ми розуміємо, Гройман приїде на Тернопільщину, щоб отримати задоволення, а не нервуватися від критичних питань. Не хоче він слухати про наболіле. Вони ж “копійку товчуть” на своїх посадах”….

Після свого виступу і короткого спілкування з пресою Гройман поїде знайомитися з господарською діяльністю ПАП «Іванівське» – депутата “Блоку Петра Порошенка”, а до того -Партії Регіонів – Антона Білика.

А вже о 16 годині Гройсман побавиться біля тернопільського озера, на гребному каналі в закладку капсули під будівництво центру веслування та водних видів спорту з інфраструктурою «Водна арена Тернопіль».
***

Слідкувати за розвитком новини можна на нашій сторінці у Фейсбук  на youtube-каналі та гугл+  Підписатися та стежити за найцікавішими онлайн-трансляціями можна тут

Підписатися на наші новини можна в twitter та instagram 

 

1 comment

  1. Даник Михайло

    Якщо вдасться поставити запитання від жителів Тернопільського краю – запитайте його хто “дав команду” приховувати свої статки головам РДА, головам ОТГ і навіть головам ще не об”єднаних сільрад? (Чому не виконується ЗУ № 3206 на території області ?). Від кого ховаються чиновники? Від людського гніву через свою безгосподарність і бездіяльність за державні гроші?? Все одно треба колись відповідати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.